Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek? Amikor...

Hogyan kezdeményezzek? Amikor együtt vagyunk hogyan mutassam ki hogy szeretem? És amikor nem töltjük együtt a napot hogyan keressem mikor? Mit tegyek hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

A barátomnak pár nappal ezelőtt azt mondtam hogy legyünk csak haverok, mert nemtudom mit is érzek iránta. Nagyon mérges volt rám, persze rosszul esett neki.

Azóta gondolkoztam eldöntöttem mit akarok, szeretem és nem akarok nélküle élni. Kaptam tőle még egy esélyt, hogy normalizálódjak és most nekem kell kezdeményeznem, mert eléggé kételkedik, azt hiszi játszom vele, de én tudom hogy NEM.


2010. jún. 19. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor szeresd nagyon, mutasd ki mennyire szereted
2010. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amikor együtt vagytok, apró gesztusokkal játszhatsz, amiket amúgy is használunk mi, nők: mélyen nézz a szemébe; beszéltesd magáról és közben aktívan figyelj; gyakran érj hozzá spontán, cél nélkül és simogasd meg csak úgy, futólag néha; 1-1 alkalmas pillanatban, mikor helyénvaló a komolyabb téma, akkor nyugodtan mondd ki, hogy "örülök hogy most itt vagy velem ", " szeretlek", jó fogni a kezedet, vagy tudod mit? tedd ide a szívemre... így még jobb!", veled még hallgatni is jólesik"... de ne vidd túlzásba!!!!

időnként küldhetsz neki 1-1 szép sms-t, vagy verset emilben, apró ajándékokkal is kedveskedhetsz, vagy valamit elintézel szívességből amire már nagyon vágyik...

nem kellenek drága, nagy dolgok! csak találd el, minek örülne.

pl mi még csak kerülgettük egymást akkoriban, tudtam róla h szereti a star warst és 1x jártomban-keltemben egy antikváriumban rábukkantam az első kiadású magyarnyelvű SW -re, na azt megvettem neki, azóta is naaaagy becsben tartja (12 éve).


a bizalmat meg majd az idő fogja meghozni, egyenlőre érd be annyivel, hogy szavazott neked még 1 nekirugaszkodást.

sok sikert!

2010. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!