Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek-e, ha a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek-e, ha a pasi a haveri körömből van, és már többször megbeszéltük h csak barátok vagyunk, de mégis elhív moziba, buliba, aludtunk már együtt ölelkezve, de mindig az a vége, h barátság fontosabb. még sose csókolóztunk, mi legyen?

Figyelt kérdés
csak nyuszi kezdeményezni, vagy tényleg nem akarja? az biztos, h tőlem minden jelet megkap, h szabad a pálya :D valahogy oldjuk meg h a többiek ne tudjanak róla? :S
2009. aug. 11. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérhet.Valahogy viccesen add elő hogy tetszik neked.Lhet ő azért nem akar közeledni mert tartja magát a mebeszéltekhez.De ha megmondod neki hogy tetszik akkor lehet hogy őis áttgondolja.Nekem is volt ilyen barátnőm.Mi is ölelkezve aludtunk néha, csak 1ik este nem bírtunk már magunkal.Két évig voltunk eggyütt de rajtunk kívülálló okok miatt szakítanunk kellett.Egy próbát megérhet a dolog.Sok sikert.
2009. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 év barátság után most már 1 éve együtt vagyunk a szerelmemmel :) Ha igaz barátod, akkor kiállhatsz elé, és megmondhatod neki, mit akarsz anélkül, hogy a barátságot feladná veled. (Tapasztalat)
2012. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ez volt. 1 éve ismerjük egymást az elejétől kezdve nagyon jó barátok voltunk. Mindenki azt hitte hogy járunk csak mi tagadtuk magunknak. A barátnőm persze mindig próbálkozott hogy összehozzon minket. Aztán egyszer a barátnőmtől megtudtam hogy azért nem akar kezdeményezni mert félti a barátságunkat. Sikerült róla lebeszélnie hogy én is szeretem és már 2 hónapja együtt vagyunk. Szerintem csak félti a barátságotokat vagy pedig fél kezdeményezni. De nyugi ha szeret akkor biztos valahogy közeledni fog feléd. ;)
2014. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!