Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik név szebb...

Szerintetek melyik név szebb a Titanilla vagy a Szimonetta?

Figyelt kérdés
Ez a 2 név esélyes, de nem tudunk dönteni. Valamilyen indoklás is jó lenne; bármi, ami eszetekbe jut.

2018. aug. 6. 11:51
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
84%
Titanilla szebb.
2018. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy osztálytársam évtizedekkel ezelőtt, őt Titanillának hívták, Titinek becéztük.

Aztán lett egy Szimonetta nevű kolléganőm komoly beosztásban.

Nekem ez a két név semleges, de a lányok mindketten szerethetők voltak.

Nincs rossz tapasztalatom a nevekkel.

A Szimonetta egy fokkal jobb, ha a véleményemre vagy kíváncsi. :)

2018. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem. Szegény gyerek.
2018. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyik sem tetszik igazán. Ismertem egy Titit, talán ő volt Titanilla, de mindenki csak Titinek hívta, félvér lány, már felnőtt nő, anyukája magyar, apukája fekete.
2018. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy egyébként, hogy milyen vezetéknévhez.
2018. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
92%

# 9/25-nél ott a pont.


Ha csak ez a két név létezne, akkor sem.

2018. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim válasza:
40%

Igen, ahogy a 25-ös is írta A VEZETÉKNÉV SOKAT SZÁMÍT.

Nem értem aki leszólja. Nem az volt a kérdés, hogy hogyan tudod fikázni a nevet, hanem hogy melyik tetszik jobban. Aki meg a saját kis átlagos kedvenceivel próbálkozik be...hát inkább már nem mondok semmit.

Az a lényeg, hogy nektet tetszen.Ezek nagyon szépés különleges nevek. Akár még választanotok sem kell, lehet mindkettő. De gondoljátok át melyik passzol jobban a vezetéknevéhez, melyiket hogy lehetne becézni, vagy higy egy felnőtt embernek mennyire állnának jól becézésükkel együtt.

Nekem a Szimonetta jobban tetszik. Az én fülemnek ennek a névnek könnyedebb, kecsesebb a hangzása. Szerintem a becézése is jobb. ( pl. Szimi, Netti, Etta, Eti)

A Titanilla nekem inkább ilyen mesebeli beütésű. Szerintem becézni lehetne pl: Titi( de számomra ez nagyon röhejes hangzású), Nilla,Nilli, Illa, Ani.

2018. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, megkérdezik, hogy melyik tetszik, de leszólni nem lehet? Egyik se tetszik, azt hittem a véleményünket kérdezték, és meg is mondtam
2018. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
44%
Mindegyik rohejes.
2018. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Miért csak ez a 2 név esélyes?A vezetéknév nagyon sokat számít.Személyes tapasztalat: A kórházban az egyik fiatal,elég férfias és rendkívül utálatos,durva nővért Szimonettának hívták és a kicsik mindig Szimfónia néninek szólították.A nagyok Szimikének.Titanilla a kedvenc szinkronszínészem neve,szóval én arra szavazok.
2018. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!