Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik név szebb...

Szerintetek melyik név szebb a Titanilla vagy a Szimonetta?

Figyelt kérdés
Ez a 2 név esélyes, de nem tudunk dönteni. Valamilyen indoklás is jó lenne; bármi, ami eszetekbe jut.

2018. aug. 6. 11:51
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
74%
Szimonetta egy súlyosan fogyatékos távoli ismerősöm és eég pöszén is hangzik, ezért nem tetszik, Titanilla pedig egy 120 kilós volt évfolyamtársam második neve. Nekem mindegyikről az jut eszembe, hogy a szülők nagyan szép és különleges nevet akartak, de a gyerekek se szépek, se különlegesek nem lettek, így meg nem túl kellemes. Vagy képzelj el egy nagydarab, bajuszos súlyemelő nőt valami virágnévvel. Szóval ha genetikailag valószínű, hogy a szép és vékony lány lesz, akkor a Titanilla szerintem nem rossz. A Szimonetta nagyon nem tetszik.
2018. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Tánczos a vezetéknév.
2018. aug. 6. 16:13
 33/55 anonim ***** válasza:
23%
Fúj, egyik szörnyűbb, mint a másik. Giccses hangzása van, plusz nagyon cigányos.
2018. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

Tánczos Titanilla.Tánczos Szimonetta.Az első sokkal jobban hangzik szerintem.

Bár így is hosszú a kettő együtt de kellemes a csengése.

2018. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
Az s meg sz nem hangzik jól egymás után, mert torlódik. Inkább Titanilla legyen ezzel a vezetéknévvel. (szerintem szebb is.)
2018. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

Titanilla szebb. Az l betűk miatt lágyabb. Szimonettánál a t betűk szigorú hangzást sugallnak. Legalábbis nekem. Egyébként egyik névvel sincs ismerősöm, tehát ez nem befolyásol.

Mivel írtad a vezetéknevet (Tánczos), még egy érv amellett, hogy Titanilla legyen: alliterál a két név, ez eleve szépen hangzik.

2018. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
17 es vagyok és mind a kett borzalmas
2018. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
0%
mindketto eroltetett hangzasu es nem tudom ugyan a vezetekneveteteket de nem jut eszembe semmi amihez ezek a nevek illenenek kiveve ha kulfoldi a ferjed es a hangzashoz megfelel valamelyik nev. a szimonetta meg esetleg bar en S betuvel irnam az elejen es nem SZ kezdobetuvel. az ilyen neveket csak bizonyos nepcsoport tagjai adjak a gyerekeiknek.
2018. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
0%
Most olvastam hogy Tanczos a vezeteknek. akkor meg a Simonetta illik hozza jobban.
2018. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Titanilla:)

Jobban passzol a vezetéknévhez:)

2018. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!