Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta megítélték a gyerektart...

Amióta megítélték a gyerektartást, azóta az "apa"elhord mindennek, gyermeket nem látogatja és nem fizet. Tiltsam le?

Figyelt kérdés

Azóta ha szóba is áll velem (az anyával), csak szidalmaz, és ocsmány itt le nem írható szavakkal illet, ítélkezik, hamisan vádol, fenyegetőzik, gyereket nem látogatja, el akar költözni külföldre, hogy ne tudják behajtani amivel visszamenőleg is tartozik, stb.


Ez engem nagyon bánt, hogy akit szerettem vagy szeretek ilyenné vált, és ezeket kapom Tőle, akivel az életemet képzeltem és gyermekünk is lett szerelemből.


Egyszerűen tiltsam le és ne beszéljek vele soha többé és a gyermek (1 éves)se ismerje majd az apját?


2018. aug. 22. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
A gyerektartást tilttasd le, mert az a gyerekre és a gyereknek jár (mellesleg a külföldre kötözés sem segít ez ellen). A gyerek meg jobban jár, ha ilyen apával nem lesz kapcsolata.
2018. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Éb meghallgatnám az apukát is
2018. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Alain Delon ***** válasza:
19%
2: Ja. Én ilyenkor felteszem a kérdést, hogy hol van a híres női megérzés, mikor utólag kiderül, hogy a férfi gazember?
2018. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Bajer ***** válasza:
59%
Egy ismerősöm hasonló helyzetben van, csak ott a nő (ő az ismerősöm) az aki egy mindenkit kihasználó lusta némber. A saját rokonai már fel sem veszik a telefont amikor hívja valamelyiküket. A volt férj rendes ember, majdnem minden hétvégén elviszi a fiát a saját otthonába és készséggel utalja is a gyerektartást. Nálatok viszont tényleg csak az összeg letiltása lesz a megoldás amennyiben nem gondolja meg magát az ember. Micsoda gerinctelen dolog, hogy ez az alak nem is akar többé találkozni a picivel:(
2018. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
Szakadjál. Csak tudod, ha az embernek a gyereke fontos, nem a tartásdíj a legfontosabb. 2 gyereket felneveltem egyedül, bár volt bírósági határozat, az asszony egyszer fizetett. Többet sose. Igaz nem is látta a kölköket.
2018. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
#5 Ennyi ésszel nem csodálom...
2018. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
#4 Én nő vagyok, és hidd el, nem kell ehhez semmiféle megérzés, csak némi intelligencia. De az ilyen kérdező-féléknek nincs, azért is szívják meg sorozatban :) Én mondjuk ilyen eseteknél meghallgatnám a másik felet is, de nyilván nemsokára itt lesz a lepontozós, férfigyűlölő horda, és érkezni fognak a gyengébbnél gyengébb alázások ^^
2018. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Alain Delon ***** válasza:
25%
7: A nők a megérzésükkel szoktak hősködni, és ez egy bevett frázis, hogy "női megérzés".
2018. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

"Én mondjuk ilyen eseteknél meghallgatnám a másik felet is"


ha igaz, amit a kérdező írt, akkor felesleges.

Tartásdíjat fizetni KELL, látogatni a gyereket nem köteles. Európai országból is behajtják a tartásdíjat.


Azért egyes pasik milyen lazán nem foglakoznak a gyerekkel, ha ezt az anya tenné, már mindennek el lenne hordva, pedig ugyanolyan szülő mindkettő.

2018. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Mégis, aki meghallgatná a másik felet,létezik elfogadható indok, hogy nem látogatja, támogatja anyagilag a gyerekét? De ha egy nő tenne ilyet... tipikus kettős mérce.
2018. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!