Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok boldogtalan?

Miert vagyok boldogtalan?

Figyelt kérdés
Jo, egy dolog van azert, ami zavar, a tesommal lakom egy szobaban, es elter az eletritmusunk. Hajnalban kelek dolgozni mig o 9 utan kel, 10 korul fekudnek ha tudnek mig o inkabb ejfelkor. Ezen most nem tudok valtoztatni, dolgozom rajta. De ezen kivul sok jo dolog is tortent velem azert, pl tobb penzem van, mert eddig rettenetesen kis penzekert dolgoztam es egy ruhara nem volt penzem, a legkisebb dolgot is megtagadtam magamtol. Most azert van a hobbimra is, voltam tobb helyet meglatogatni orszagon kivul is, tehat "vilagot" lattam egy kicsit, elkezdtem vezetni, megismertem egy-ket jo nagyon jo embert. Megis iszonyu boldogtalan vagyok valamiert :(. Dolgoztam kulfoldon egy kis ideig, ott egyedul eltem es olyan maganyos voltam, hogy azert voltam mindig szomoru es elveszett. Sehol nem talalom a helyem, ez volna a baj? Ha kulon koltoznek ujra, jobb lenne? Vagy ha lenne parom? Van, aki szerint ez lenne a megoldas, ha talalnek valakit. De volt parom ketto is, egyikkkel sem voltam boldog, mert az egyik soha nem akart dolgozni, nekem kellett, a masiknak a multjaval volt a baj amitol nem tudott sajnos szabadulni es rament a kapcsolatunk.
2018. szept. 2. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,az érdeklődési köreidnek teret kell adnod,lesz sikerélményed,és jobb lesz. Sztem ez az egyik gond,hogy nem tudsz teljesen kiélni egy érdeklődési kört. ez pedig kell ahhoz is,hogy párt találj, mer elég baj,ha vki nem csinál semmit az életben. Probáld meg rendbe rakni magad körül a dolgokat,életkörülmények,egyebek,és élvezni amit csinálsz,pl meloba se fáradsz el ,ha azt csinálod,amit szeretsz,mert akkor szorakozás a munka. boldogabb leszel. változtass azon ami nem jó,tervelj,talald ki hogy mit hogy fogsz megváltoztatni. nem nem nem!!! ülj le,nyugodtan szépen,kezdj el agyalni kicsit,logikusan. a képzeleterő bárhová elvisz,mig a logika Abol Bbe, csak a logika reális, a képzelőerő meg nem, bár ha elképzelsz vmit,azt is logika modjan tervezed meg. Eszelj ki egy tervet,hogy hogyan szedd magad össze,és éld a saját életed. a válasz : változtatnod kell. semmi más... tegyed a dolgokat amiket szeretsz,ami boldoggá tesz,én nem kovácsnak tanulok,de nagyon tetszik pl,én is szarul érzem magam,hogy még nincs pénzem elkezdeni...
2018. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!