Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogtalan kisgyermekes...

Boldogtalan kisgyermekes anyukak ti miert nem leptek? Miert vagytok boldogtalanok?

Figyelt kérdés
Problemam a kovetkezo boldogtalan vagyok a hazassagomban. 5 eve vagyunk egyutt fel ev utan hazasodtunk 2 eves kisfiunk van. Parom szerint o tokeletes ferj es apa mert nem jar kartyazni nem iszik nem nozik es allandoan itthon van velunk. Munka teren ha van penz odaadja ha nincs akkor tehetetlen es megvarja meg megoldom en. Sportolo mos epp kulfoldon elunk de itt is kell dolgozni mert a sport penz a lakasberles felere se eleg. 3 honapig dolgozik aztan megszunt a munka es csak ult es nezett ket honapig ami alatt jol elusztunk anyagilag persze en kertem kolcson ez ido alatt is. Most megint dolgozik de csak marcius vegeig mar rettegek mi lesz utana...Irto onzo..Abszolut nem foglalkozik velem nem beszelunk meg semmit nincs tervezes a jovovel kapcsolatba se. Szerinte tokeletes minden mindenki ezt csinalja es azt mondja jobban szeret mint az elejen . En viszont ugy erzem mar nem..idegesit minden mozdulata egyszeruen nem tudok ra felnezni. Nem oszinte semmibe minden tortenethez hozza rak es elvesz belole igy nem tudom mar mit hihetek el neki. Teljess bizonytalansag az eletem csak ugy vagyok a nagy vilagban 27 evesen. Ha sexelni akar elotte normalis fel napig foglalkozik velunk de mar rajottem miert es menekulok elole nem kivanom egyaltalan. Egyszeruen nem torodik a lelkivilagommal en minden este bemegyek lefekudni o pedig kinn filmezik a nappaliba. Meg nem kerdezne hogy miert nem bujok oda melle. Illetve elmobdtam mar sokszor neki az osszes problemam a valasz hogy semmi nem ugy van ahogy mondom ez a tokeletes kapcsolat. Ilyen embernek mit magyarazzak???? Total kivagyok barmin elsirom mar magam ami picit is szep jo vagy romantikus. Es egyszeruen nem veszi eszre mennyire boldogtalan vagyok azt hiszi azert van mert nincs penzunk. Egyszeruen nem tudom neggyozni hogy nem a penz miatt van. Lenne ra lehetosegem hofy hazamenjek anyukamhoz a kicsivel segit mindenben. De valamiert megsem tudom megtenni hogy felszalljak a vonatra es itt hagyjak mindent...miert? Sajnalom?!? Egy ertektelen embernej erzem magam aki foz mos takarit gyereket nevel! Szerettem volna meg egy babat ezt is tudta jol de o kutyarol abrandozik! Hat ez az almom is rombadolt mert neki nem szulnek soha tobbet....Mas anyuka is el boldogtalanul????
2013. jan. 29. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

A helyedben elöször is tényleg összapakolnám a gyereket és hazamennék a szülökhöz, ha már van erre lehetöséged.


De EGYELÖRE nem végleges megodásként, hanem adnßek még egy esélyt a férjemnek: hagyja abba az olyan sportolást, ami csak viszi a pénzt, keressen rendes munkahelyet, és bizonyitsa be, hogy el akarja és el tudja tartani a családját. Ha pl. egy éven belül nem rendezi a helyzetet, akkor viszont lépnék, és beadnám a válókeresetet.

2013. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy nem olvasom végig az írásod, de egyszer már leírtad ugyanezt. Akkor rengeteg válasz is érkezett a kérdésedre, de úgy látom, hogy egyik lehetőség sem volt szimpatikus számodra. Ne itt siránkozz, hanem lépj valamerre. Úgyis te döntesz, hogy mit csinálsz!
2013. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én ledöbbentem, szerintem hagyd ott, ennek így nincs értelme, szerintem ha javulna is.. hát nem tudom, ha most nem kivánod se őt se a szexet szerintem később se fogod, ha esetleg majd észheztér. 27 évesen nagyon fiatal vagy, neked még szerelemre van szükséged! ezt ugy is megtalálhatod hogy már van egy gyerkőcöd. Biztos találnál olyan pasit aki törödik veled és akire felnézhetsz! szerintem minél több idő telik el így, annál nehezebb és rosszabb lesz (az elválás is és a picinek is)szerintem felesleges várni, de van igazság abban amit az első hozzászólásban olvastam.
2013. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valóban írtam már ki kérdést ezzel kapcsolatban és nagyon sok értékes választ kap ami többségében mind megegyezik a lényeg hogy lépjek és menjek...

Részben arra is vagyok kiváncsi, hogy van e még hozzám hasonló boldogtalan anyuka aki nem lép....és miért nem lép?

Tudom, hogy magam kell eldöntenem és indulnom arra amerre jónak látom egyszerűen olyan vagyok mint egy nyúl..pedig eddig nem voltam ilyen. Talán lehet hogy nem nyugszom bele abba hogy nem érti meg a problémám? Mert szerinte minden jó tökéletes. De mitől lenne az ha nem adok neki szeretet nem akarok sexelni és kerülöm az érintését mert ő folyton ölelgetne....Sajnálom itt hagyni de miért???

2013. jan. 29. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak félsz a változástól, az egyedülléttől, és kicsit lehet kilátástalan a jövöd, így is h tudod h a szüleid segitenének. Szerintem ne félj, utána biztos vagyok benne, h megkönnyebbülsz és boldog leszel, nem lesz min stresszelned, vagy ha igen (amit nem kivánok) akkor legalább már nem miatta... más anyuka a pénzért van a pasival ilyen esetben de ez rád nem vonatkozik... jobban jársz ha még most elhagyod
2013. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elmondtad neki, hogy boldogtalan vagy? Hogy vele milyen problémáid van? Ha meg nem törődik vele és nem lehet vele megbeszélni, akkor lépj tovább

Neked is és a gyerekeknek is jobb lesz

2013. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam szépen és veszekedés közben csúnyán is már többször...de ő erre csak annyit mond hogy ez nem igaz mert ő mindent megtesz és idézem " a legkomolyabb a világon".Meg hogy nekem semmi se jó de könyörgöm a semmi hogy legyen jó?? Elbeszélünk egymás mellett. Szerinte annyi elég egy kapcsolatba hogy nem jár kocsmába kártyázni és nőzni hanem itthon van. Ugyanis minden férfi ezt csinálja csak ő nem..
2013. jan. 29. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
a te párod cseszett el egy nagyobb összeget a másik feléből meg autót vett?
2013. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés. Csak kitaláció. Látszik a leíráson.

Valószínűleg férfi írta ki.

2022. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!