Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová lehet elvinni Miskolcon...

Hová lehet elvinni Miskolcon egy 3 éves kisfiút?

Figyelt kérdés
Most nyáron szeretném elvinni őt olyan helyre, ahol nagyon jól érezhetné magát, és élményt szerezhetnék neki.
2010. jún. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van Miskolcon állatkert? Az biztos tetszene neki. Vagy bábszínház, séta a városban, esetleg strandolás, ha jó idő lesz végre...ezek biztosan lekötnek egy 3 évest:)
2010. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vadaspark...ennél jobbat senki nem tud mondani

(kisöcsém van,2 éves korától évente 2x visszük,most már 9 éves,de még mindig nem unja)

2010. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is rögtön a vadaspark jutott eszembe, miskolci nagyszülőknél való nyaralás során sose maradt ki.
2010. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc-Tapocán nagyon szép a park, a tóban fekete és fehér hattyúk, sok kacsa és rengeteg mókus, a gyerek kezéből képesek elszedni a diót/mogyorót.Vagy a kisvonat (Lillafüredről indul Ómassáig)igazi élmény lehet a Bükkön át, ráadásul nagyon jó ott a levegő+ csónakázni is lehet a hámori tóban.
2010. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A vadaspark tényleg nagyon jó ötlet! Imádja az állatokat!

Köszönöm a segítséget! :)

2010. jún. 22. 22:15
 6/7 anonim válasza:
100%
Miskolc-Tapolca tényleg élmény a gyerekeknek! :) Én oda jártam mindig nagyimmal hattyút-etetni, sétálni, meg vannak szép játszóterek. Meg ott van a Barlangfürdő! A Kisvasút is jó, Lillafüreden a friss levegőn lehet sétálni a Hámori tónál.
2010. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most kedvet kaptam ahhoz, hogy Miskolcon éljek!:)
2010. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!