Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljük férjem és én...

Hogy közöljük férjem és én hogy nem érünk rá hátér színpad lenni? Bele vagyunk nagyon fáradva

Figyelt kérdés

Anyám kb 10 éve havi hónapos vagy ritkán éves szinten váltogatja a partnereit , mindig olyat keres aki 50-100 és 150 km re lakik mint ő és feladja addigi életét és hozzá költözik ,addig minden szép és jó nevetgél velük legszebb oldalát mutatja süt főz kedves stb ...aztán jön rá 1-2 hét után a költözés mármint a ffiak költöznek hozzá ,,,saját beleegyezéssel eladat mindent ami a ffiakat körül veszi motor bicaj szerszámok lánfűrészek és minden dolgot ,,,utána jön a fekete leves hirtelen elkezdi a valódi énjét adni ordít mindenért velük költekezik és az aktuális partnert hibáztatja ha hónap közepén nincs már pénz miközben olyan negyed millió jön össze az ő fizujával együtt ,kaparósorsjegy dohány és minden ami nem lényeges ....ugye itt vagyunk mi hülyék akiknek van spórolt pénze és kérhet tőlünk,

A szerencsétlenek kétségbeesésükben mikor kapizsgálják hogy eladtak mindenüket itt ragadtak hozzánk jönnek papanszkodni kiönteni a szívüket ,,,,de most mit mondjunk nekik hogy haver te vagy a 101 -ik ???


Fogalmam sincs hogy kezeljem ezt a dolgot ,nagycsalád vagyunk férjemnek szülei nincs néha ő vigyázz a gyerekekre és a kapcsolatot az egyetlen emberrel nem akarjuk megszakítani ...


A jelenlegi párja rokkant órákra beüll panaszkodni hogy egy porszívozás miatt 3 óra veszekedés ordítás ...ilyenkor jön hogy átakarja formálni őket takarításra főzésre bevásárlásra hogy a munkából hazaérve már csak tévézzen,de nem mindegyik ffi egyforma főleg a jelenlegi rokkant hetente egyszer porszívozott nem napi 2 szer amit elvár tőle ...

nagyon fárasztó hogy jön panaszkodik nekünk hogy mi lett anyátokkal? miért ? stb. van hogy 4-5 órát beüll hozzánk menekülve otthonról nekünk ugye meló után főzés vacsora fürdetés gyerekek

Tudni kell vasárnaponként áthív minket mikor az aktuális partner van eljátszuk a tökéletes családi ebédet ,,,miközben ha nincs épp pasija ordít velünk is toporzékol gonoszkodik mindenért,,, szóval rendesen mint a színházi háttérszereplők kellékek vagyunk ,szerencsére a gyerekek ebből nem éreznek semmit ...

Nagyon unjuk az egész színjátékot


2018. okt. 5. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Eleve ne nagyon tartsatok fenn kapcsolat az öreglány áldozataival.

Nem a ti dolgotok nem a ti sorsotok nem a ti életetek.

Ha kell legyetek arrogándabbak megközelithetetlenek

2018. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem igazan értem, mi a kérdés. Leállítod a panaszkodást, közlöd hogy dolgod van, viszlat, vasárnap meg nem mész hozzájuk ebédére.
2018. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Mindezt nem kell hagyni és akkor megszűnik a probléma.
2018. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Többször leráztuk hogy megyünk a játszótérre és képes volt utánunk jönni a rokkant kocsival sms kel bombáznak minket mind2 en úgyérzem anyám nem akarja megismertetni a várost vele nem mozdul ki az öreggel hanem ránk akarja sózni hogy mi itt tartjuk legalább a nyugdíj miatt szórakoztató ipar vagyunk már úgy érzem ,,,az öreg meg azért jön utánunk meg telefonhívás stb hogy ne legyen otthon vele van egy megoldás hogy végleg megszakítjuk vele a kapcsot de 180-200 vérnyomással akár milyen is félek hogy hamarosan ilyen életmód miatt történik valami és én meg megszakítottam vele a kapcsolatot padhelyzetben vagyunk
2018. okt. 5. 08:50
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha lenne egy kis eszetek, nem állnátok szóba ezzel a vén krvával és nem asszisztálnátok a gusztustalan viselkedéséhez. Gratulálok, hogy egy ilyen embert beengedtek az életetekbe, szép példát mutat a gyerekeiteknek. Annyira nem lehetsz buta, hogy tényleg elhidd, hogy ők semmit nem érzékelnek ebből.
2018. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
először is a vénkva az anyám gondolom ön sem örülne ha az édesanyját krvznák másodjára mi mindent megtettünk hogy megszakadjon a kapcsolat ... napokig menekültünk saját otthonunkból utazgattunk barátokhoz hátha észre veszi magát az öreg de még több üzenetet kaptunk hogy holnap akkor nálatok.... és nem vették a lapot , sőt az öreg kopogás nélkül már bejáratos hozzánk leül játszani a kicsivel , közöltem velük hogy nagyon fáradtak vagyunk mert munka után válaltunk egy pár órás melót a tűző napon szénné voltunk égve napszúrás minden, úgyhogy kibuktam és mondtam hogy hétvégén szívesen látom de iszonyatosan fáradtak vagyunk megvagyunk csúszva a mosással bevásárlással mert az öreg beültet és mese délutánt tart ,,, erre 2 hét mosolyszünet letiltott mindenhonnan anyám de a gyerekek ragaszkodtak a találkozáshoz ugymond velük azért normális kibékültünk és most folyt,köv előröl ,már kártyát cseréltem miattuk sőt most készülünk vidékre költözni ...Volt hogy ordítva közöltem hogy tiszta szégyen a gyerekek szomszédjaid stb előtt ki be csukják a ffiak ajtót ,mind nálam köt ki panaszukkal de ezen meg csak nevetett semmi köze senkinek az ő élete letojom a szomszédokat a gyerekek meg majd elfelejtik őket ,mondtam nem fogják !!! Úgyhogy hamarosan költözünk elég lesz a videó cset elegünk van az egészből
2018. okt. 5. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval behálóz balekokat akiket kiforgat és utána le$zarja őket, ti meg ehhez aszisztáltok. Röviden: Lehúz embereket és abból él. Nem lehet hogy ez már bűncselekmény?
2018. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Maguktól és sajnos örömmel adják el a holmijukat semmi kényszerítés nélkül az új élet reményében gondolom én, nem hívja a kutya sem ide hozzánk őket jönnek sajnos maguktól lelkileg összetörve , tudják azért egy két szó erejéig kiállok mellettük de unalmas már elegem van a vasárnapi ebédhez a gyerekek ragaszkodnak így a mama úgy a mama imádják de persze a férfiak váltogatását nem értik ,de ahogy észre vettem nem is akarják mamával foglakoznak többnyire ,,,a lehúzás az mikor valakitől szó szerint elveszi a pénzét ,de ő főz azért mos rezsit fizet belőle illetve tisztasági szereket az aktuális partnernek nem is az olcsóbb fajtát parfümtől a szájvizig mindent megvásáról ...erővel küldi ő is gondolom pszhiológia a kicsi miatt család ragaszkodás mert nincs kedve sem sétálni sem kikapcsolódni sem beszélgetni csak aludni folyton, konkrétan kimondtuk hogy hétköznap ne jöjjön a hapi de mikor bezárkoztunk az ablakot zörgette és közölte tudom ám hogy otthon vagytok szóval rohadtul nem akarunk senkit elzavarni de úgylátszik parasztnak kell lenni elzavarni nagyon érik !! de most már költözünk úgyis
2018. okt. 5. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

"először is a vénkva az anyám gondolom ön sem örülne ha az édesanyját krvznák másodjára mi mindent megtettünk hogy megszakadjon a kapcsolat"

Az én anyám nem elég, hogy egy vén kva volt, még pszichopata is mellé, szóval teljes nyugalommal nevezem annak, ami. Attól még, hogy rokon valaki még nem érdemel kivételes bánásmódot. Olyan pedig nincs, hogy mindent megtettetek és mégse sikerült megszakítani a kapcsolatot. El lehet szépen küldeni a francba, nem kell egy ilyennel finomkodni, ő se teszi veletek. Minden más csak szr kifogás.

2018. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Orvosi eset vagy te, a jó anyáddal együtt!!

2018. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!