Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám sváb anyám roma származás...

Apám sváb anyám roma származású. Szerintetek akkor én milyen származású vagyok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 18:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
80%
Akkor én mit szóljak? XD Édesanyámról a papám félig sváb, félig roma, a nagymamám félig német, félig magyar. Édesapámról a papám félig magyar, félig székely, a mamám félig zsidó és negyedig roma negyedig magyar. Lány vagyok egyébként és az összes származásomra büszke vagyok!
2018. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha nagyon erőltetjük ezt a faji dolgot, akkor félvérnek is lehet mondani. De amúgy meg tök fölösleges. Csak az számít, hogy születésedkor milyen államporgárként anyakönyveztek.
2018. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
29%
Ha egy igaz magyar válaszára vagy kiváncsi: Ostoba büdös cigány vagy, soha nem leszel magyar. A cigányok lopnak csalnak hazudnak, nem dolgoznak. Ez rád is jellemző hiába tagadod. /ez nem az én véleményem csak a magyar átlag/
2018. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem érdekes, a lényeg, hogy unokáid magyarok legyenek.

Vezérünk szerint ez a döntő!

2018. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Micsoda "érv". Metál az ész komolyan.
2018. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szilárd47 válasza:
Ezt ne tőlünk kérdezd! Ha neked nem jó, hogy magyar vagy, akkor szabadon választhatod, hogy cigánynak vagy svábnak érzed magad. Dönts el, és a szerint élj!
2019. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!