Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondja nagyon sok,...

Miért mondja nagyon sok, LÁTHATÓAN roma származású saját magáról, hogy sváb? Vajon az igazi svábok mit szólnának?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én sváb vagyok, ismerek olyanokat, akik szintén, de ha nem tudnám romának nézném őket :) szóval lehet hogy igazat mond...
2010. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismerem sokukat, az egész famíliát, azok biztosan nem svábok, akikről én beszélek... Csak érdkelne, hogy miért pont svábnak adják ki magukat.
2010. febr. 19. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Ezek mindennek mondják magukat :D én kis mértékben sváb vagyok és azt mondom, hogy menjenek a ******ba, ha másnak mondják magukat mint amik... bár nem lehetnek sok mindenre büszkék megértem, de azért vállalják már fel magukat.
2010. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én negyedrészt vagyok sváb származású és csak annyit, hogy ezeknek a ....-nak nem elég, hogy a maguk fajtáját lejáratták, most megpróbálnak más nemzetiségeket is lejáratni? Amúgy meg ki hiszi el? Legfeljebb akinek nincs szeme és szaglása.
2010. febr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
utolsónak igaza van, ha másról nem, szagról megismerni őket :P egyébként meg a jó anyjukat! magukat járassák le...
2010. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Szégyellik magukról, hogy cigányok, és mivel látszik, hogy mások, megpróbálják másnak kiadni magukat, mint amik valójában.
2010. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
80%

Ha egy tízes skálán osztályoznom kéne a körülöttünk, velünk élő kisebbségeket viselkedés szerint, úgy a cigány szerintem a szarnak az alja, nulla, a svábok pedig tíz pont!

A romák egyszerűen irigyek a mi németjeinkre.

2010. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"a másról nem, szagról megismerni őket" ez tetszett :)

Köszönöm a válaszokat... egyébként nekem is hasonló gondolatok jártak a fejemben, csak nagyon felhúztam magam rajta...

2010. ápr. 19. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is sváb vagyok, de engem gyakran tévesztettek össze már törökkel vagy zsidóval, de a kérdéssel kapcsolatban, sok olyat ismerek, aki cigány, de mégis német családneve van mert apai ágáról van sváb eredete is.
2010. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vannak német vezetéknevű cigányok Magyarországon, ők a szintók, német cigányok, tehát valamikor Németországból települtek Magyarországra....persze eredetileg ők is Indiából származnak.
2010. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!