Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok eligazodni anyám...

Nem tudok eligazodni anyám párján, azt hiszem rámhajtott?

Figyelt kérdés

Anya sokat utazik mert rendezvényszervező és nem csak Magyarországon dolgozik.

Pár hete költöztek össze és nekem nagyon fura ez a pasi :/

Most sincs itthon anya. Tegnap este is főzök a konyhában, oda állt nézni és simogatta a hátam. Aztán mondta, hogy rosszul vágok és megmutatja, hogy kell, hátulról átölelt, fogta a kezemet és úgy mutatta meg, hogy csináljam.

Próbálom kerülni mikor nincs itthon anya, kicsit félek tőle. :/ Most is értem kellett jönnie mert elestem tesin és bevertem a derekam a dokinál csak krémet kaptam mondta, hogy majd este bekeni, megmassziroz!?? De én nem akarom, hogy meztelenül fogdossa a hátam, derekam.

Anyával 1 éve járnak de én csak pár hónapja ismerem és nekem nagyon fura ez a simogatás stb.

Anyának nem akarok szólni, szégyellem magam, de nem csináltam semmit!

16L



2018. okt. 19. 12:42
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%

Akkor írd ki ide gyakorira, és várd meg, amíg megerőszakol.

Nagyon okos vagy

Ki másnak szólnál, ha nem édesanyádnak?

Mondd neki, hogy túl közvetlen veled a pasas, és félsz tőle

2018. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%

Hát pedig jobb lenne elmondani anyádnak mielőtt más is történik. Szerintem.


N

2018. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Csak attól félek, hogy ő csak ilyen és jó nagy hülyét csinálok magamból :(

Mert amúgy kedves mindenkivel és nem tudom eldönteni, hogy túlreagálom vagy valós amit érzek.

2018. okt. 19. 12:49
 4/49 anonim ***** válasza:
92%

Pedig DE azonnal szólj anyudnak .

Neked nincs semmi szégyellni valód.

Neki annál több .


És anyud is , nem bántani akarom de ,hogy bízhat meg egy vadidegen férfiban -


Ha kell készíts felvételt, bármit .De anyukáddal tudasd ,nem majd,meg holnap, hanem azonnal ...

Ő tud megvédeni,senki más .

2018. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha az én pasim csinálna olyat a gyerekemmel a nyakat is kitekerném. Ez az, aminek gondolod. Szólj édesanyádnak amíg nem késő. De mobiltelefonnal is felveheted mit művel hogy később bizonyíték is legyen rá ha tagadná.
2018. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Mit vegyek fel? Hogy megsimogatja a hátam? Így leírva olyan semmiségnek tűnik :( Félek, hogy félreértem az egészet :( Hogyan tudnám kideríteni? Valami tipp?
2018. okt. 19. 12:58
 7/49 anonim ***** válasza:
94%
A nevemből sejthető melyik nemhez tartozom, hidd el ez az ölelgetős, megmaszírozós hozzáállás nem normális. Majd ezután elhív uszodába, úszni is megtanít, csak feküdj szépen a kezeire. Sejted hol fog tapizni?
2018. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasinak is mondd meg,h kicsit tolakodónak tartod a testi kontaktjait. Ha ezek után se kapcsol- akkor meg aztán főleg beszélj Édesanyáddal. De ezt is említsd meg neki. Sanyi sokszor hozzámér-szóltam neki,hogy ne tegye,mert zavar.
2018. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
98%

Másképp is megközelítheted a dolgot anyukáddal. Leültök és azt mondod: Anya, úgy érzem túl közvetlen velem a párod. Az is lehet, hogy ő mindenkivel ilyen, az is lehet, hogy próbál pót-apa lenni, de nekem ez akkor is túl sok. Kérlek beszélj vele erről, hogy egyikőtöket se akarlak ezzel megbántani, de tartsa tiszteletben a személyes teremet.


Ha ez megtörtént, és nem változik semmi, akkor én a helyedben már simán beszámolnék az érintésekről.

2018. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Szerdán jön haza, beszélek majd vele.
2018. okt. 19. 13:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!