Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer méretek hogy is vannak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer méretek hogy is vannak? Valaki segítsen eligazodni! (Plusz ajánlanátok márkát/típust első alkalomhoz? )

Figyelt kérdés

Szóval látom több helyen hogy xy óvszer 56-os meg 52-es, meg stb, de igazából nem tudom, ezeket a számokat honnan kapják? :D Tervezzük az elsőt barátommal, és nem ezen akarunk spórolni, de azért jó lenne nem kidobni fölöslegesen a pénzt, mert túl kicsi, túl nagy, stb...


Esetleg tudnátok ajánlani valami konkrétat? PL. durex classic, stb. :) mindkettőnknek első lesz.

Köszi!

18/L


2012. okt. 1. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Ő akkor nem neki kéne feltenni a kérdést?és neki megvenni?

52 meg 56 az átmérője.Ha lelapítod akkor ilyen a szélessége.

2012. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

vele is beszéltünk erről, de mindkettőnknek 0 tapasztalata van, gondoltam inkább megkérdezem azokat akik vágják a témát :)

Köszi a választ! :)

2012. okt. 1. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi pár hete voltunk együtt először a barátommal (mindkettőnknek első volt szintén), Durex classicot használtunk és használunk azóta is, semmi gond nincs vele. :)
2012. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Zsombor már megint te vagy?huzz már a csába.

Kérdező.a durex nagyon jó.

Menj fel az oldalukra ott minden infó fent van,még a méretek is :)

2012. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért kérdező de őt le kell rendeznem,

Egy hülye kérdést tettél fel ma miszerint 16 vagy,másik kérdésnél ahol válaszoltál szülésorvos....

2012. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elsőre én is valami simára gondoltam, valószínűleg durexet fogunk választani. Utánaolvastam a dolgoknak, de csak parttalan viták vannak, hogy melyik márka jobb... :(

zsombor16, őszintén megmondom, sose méregettem még neki :DD

2012. okt. 1. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Na tegyük fel,hogy a barátodnak átlagos mérete van.

Akkor ügye nem kell extra kicsit és extra nagyot venni.

Bemész a boltba és kiválasztod a legjobban tetsző durexet.

Mivel az első,és kicsit ügyetlenek lesztek így nem ajánlom az extra vékonyat.

Az az 52-56 az a szélessége.Ha lelapítod ezt a méretet adja ki.Na most akkor tegyük fel,hogy a barátodnak kb 4 centi így hozzá választasz mérete.

De jobb ha 2 méret fajtát vesztek,mert ki tudja.nyúlik az anyag,csak ne legyen kellemetlen neki,és ne essen le.

Sajna be kell áldozni rá a pénzt de megéri:)

remélem tudtam segíteni,és bocsi az előző offért

2012. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem általában szorítani szoktak, arra meg, hogy speciális óvszert vegyek se energiám se pénzem. Tehát én csak arról tudok nyilatkozni, hogy vastagabb farokkal melyik a jobb. Azt, hogy a párodnak vastag-nem vastag majd eldöntitek.

Sorrendbe írom ahogy ajánlom:

Rako(jó minőség,olcsó 300 Ft. körül van 3db és legkényelmesebb) Durex(minőségi, de szerintem szűkebb) mint a Rako és nagyon drága), LifeStyles(ugyanaz kb. mint a Durex, talán olcsóbb) Masculan(ez kisebb vastagsággal rendelkezőknek jobb szerintem, nekem úgy elszorította, hogy majdnem leesett:P) ezeket a rossman-os meg más márkátlanokat nem ajánlom, azok hajlamosak szakadni

De az a legjobb ha végigpróbáljátok melyik a legjobb, de az első 3-ból amit ajánlottam úgyis találtok megfelelőt

2012. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 1. 20:30
 10/10 zsombor16 ***** válasza:
68%
a legegyszerübb első alkalomra ami nem vékony nem vastag és a fiataloknak találták KI az a DUREX LOVE azzal baj nem lessz tapasztalatból mondom és minden haverom azt használja
2012. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!