Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vehetnék...

Milyen ajándékot vehetnék (esetleg csinálhatnék) a 3 éves kisöcsémnek szülinapjára? Csak egy kis apróságra gondoltam, nem túl nagy ajándékra.

Figyelt kérdés
A szülinapja sajnos holnap lesz, de még semmi olyan értelmes dolog nem jutott eszembe, ami nem túl drága és megvalósítható lenne.
2010. jún. 25. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak kisautói, fabrikálj valami dobozból garázst! lehetnek rajta ajtók, akár 3 beállásos. Pofásan bevonod tapétával, elé rámpát. Az enyém egy óráig is tologatja hason fekve az autóit. Igaz, ez műanyag, meg drága is volt, de ha nincs idő, esetleg pénz sem, akkor ügyeskedj!:)
2010. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy készíts dominót! Egyik oldalán x számú pötty, a másikon x számú ábra: baba, szív, fa, virág. Párosítsa mennyiség szerint! A 3 éves 5-ig számol már, vagy most megtanulja:)
2010. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hali

Nekem 2,5 éves a fiam szereti a vonatokat autókat ezzel kapcsolatos bármilyen ajándéknak szokott örülni de szerintem ha nem rendelkezel elég anyagi forrással rajzolhatsz neki valami szépet vagy süss neki valami sütit formája lehet olyan mint a kedvenc játéka vagy amit szeret, anyud biztos tud segíteni benne. Mert a lényeg hogy szeretettel gondolsz a kisöcsédre és nem az számít hogy az ajándék mennyibe kerül! Gyereknapra vettem egy zenélő mozgó traktort a fiamnak egyik hipermarketbe nem volt annyira drága 3000Ft körül volt azóta is játszik vele, de az ilyenekkel vigyázz ha nagyon hangos a játék akkor gyors ütembe meg tudsz tőle őrülni mert őt még nem zavarja és nyomogatja újra meg újra :))))

2010. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen ez a dobozból ház garázs építős meg a dominós ötletek is nagyon jók ahogy fentebb írták!!! társasjátékot is lehet rajzolni csak egy dobókocka kell hozzá :)
2010. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ezt én is tapasztalom :) és köszönöm az eddigi tippeket!

A legjobban egyébként rajzolgatni és festeni szeret, de ezzel kapcsolatosan már megvan mindene (ceruzák, ecset, festék, színezők,...)

2010. jún. 25. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

nézz szét az alkotások menüpontban, esetleg együtt is készíthetnétek valamit, bár az nem meglepetés, de szerintem élvezné

2010. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!