Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálunk hány eltartó és hány...

Nálunk hány eltartó és hány eltartott van?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk a családba, anya, apa, en(18 éves), tesóm(20eves).

Szüleim dolgoznak, én végzős vagyok a középsuliban, a tesóm egyetemista (nappali alapszak, fizetős)

Akkor nálunk 2 eltartó és 2 eltartott van?


2018. nov. 8. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 2 eltartó, 2 eltartott
2018. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Eltartott eltarto ridegtartás? Ez nem család ha ilyen a fellálás..
2018. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fu elozoz de hulye vagy.

Kollégiumi pontszámítást néztem és meg kell adni mennyi eltartó és eltartott van.

2018. nov. 8. 16:53
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es köszi, ment a zöld kéz.
2018. nov. 8. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eltartó mindenki, akinek a jövedelme hozzájárul a családban élők egy főre jutó nettó jövedelméhez. Eltartott mindenki, aki jövedelem nélkül van, tehát mások jövedelméből él, jelen kontextusban mindenki, aki nappali tanulmányokat folytat és mellette nem dolgozik. Szóval igen, két eltartó, két eltartott.
2018. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
SZE-n bizonyos összeg meg van határozva a keresetet. Ha valamelyik szülőd ez az összeg alatt keres, ő is eltartottnak számít. Nem tudom mi az az összeg.
2018. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.
2018. nov. 9. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!