Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van? Többi...

Manócska1 kérdése:

Szerintetek igaza van? Többi lent.

Figyelt kérdés
párommal és anyámmal közös házban élünk. gyakoriak a veszekedések.. párom legtöbbször nem áll ki mellettem(mármint mondja hogy igazam van) csak nem akar veszekedni senkivel. igaza van?

2018. nov. 11. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igen.
2018. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért avatkozzon bele abba, hogy te veszekszel anyáddal? Költözzetek el, és újra béke lesz.
2018. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ebben a felállásban ő a 3. fél, aki csak hálás lehet, hogy anyád megengedi, hogy ott lakjon (hacsak nem vagy 50%-os tulajdonos a házban)

Különben is nagyon bölcsen teszi, hogy nem száll bele egy anya-lánya vitába, a te anyád, neked kell rendezned a dolgaid vele.

De ha másokkal szemben sem áll ki melletted, mert konfliktuskerülő, akkor azért van baj, de nem ebben a konkrét helyzetben.

2018. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. másokkal szemben kiáll mellettem
2018. nov. 11. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"párommal és anyámmal közös házban élünk."


Mi az, hogy "közös házban"?

Kik a tulajdonosok?

Te + anyád + a párod?

Te + anyád?

Vagy csak szarul fogalmaztál és anyád házában laktok?

Mert ha az utóbbi, akkor a párodnak igaza van, hogy nem avatkozik bele a kettőtök vitájába!

Neked két lehetőséged van a helyzet normalizálására:

1., Nem vitatkozol anyáddal a saját házában,

2., nem laksz anyáddal, hanem elmész a sajátodba, vagy bérelsz valahol valamit!

2018. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!