Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik volt az a pillanat,...

Melyik volt az a pillanat, amikor azt kívántad, bárcsak sose múlna el, megállna az idő?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 01:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 3 órán át csókolóztunk mínusz 10 fokban metsző szélben, egy játszótéren 2 felnőtt ember.

De elmúlt...


Amikor a kiskutyám elaludt a karomban:)

2010. jún. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Nekem három ilyen momentumom volt eddig életemben:


1. Mikor legelőször ültem az első saját kocsimban.

A mai napig megvan, hiszen csak három éve kaptam, de az az első találkozás, az első kilométerek...


2. Tavaly nyáron Visegrádon voltunk a párommal, egy csodás éjszaka után kisétáltunk a teraszra és a takaró alatt összebújva végignéztük a napfelkeltét.


3. Idén tavasszal eljutottam a Csomolungmára. "Csak" 5300 méterig mentünk fel, de az is maga volt a csoda. Mindent hó borított, a Nap vakítóan sütött, de mikor felnéztem az égre a nagy feketeségben annyi csillagot láttam, mint még soha. A levegő olyan tiszta volt, hogy szavakkal nem lehet kifejezni, és mivel szerencsére nem fújt a szél, olyan élményben részesültem, ami újjáértelmezte a csend fogalmát. Hogy Carter Chamberst idézzem, azt hiszem ott és akkor egy rövid időre meghallottam "a hegy hangját"...


21/F

2010. jún. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Amikor kibékültem 4hónap szakítás után a barátommal, és az az éjszaka felejthetetlen volt :)
2010. jún. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a szülőszobán először a kezembe vettem a lányomat.
2010. jún. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
nekem is a szülőszoba!!
2010. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Látni a lányomat fehér ruhában elsőáldozáson,meg amikor először a kezembe vettem!
2010. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%

Mindent hó borított, a Nap vakítóan sütött, de mikor felnéztem az égre a nagy feketeségben annyi csillagot láttam, mint még soha.



szep alom lehetett masodik valaszolo =))

2010. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha a nap süt mióta látni a csillagokat kedves válaszoló?
2010. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor tünetmentes voltam. Az szép egy év volt, remélem újra eljön és megáll az idő!

20/L

2010. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Van egy visszatérő "pillanat", amikor a barátommal összebújva fekszünk, és csak a szuszogását meg a szívdobogását hallom :)


18/L

2010. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!