Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Basszusgitár vásárláshoz...

Basszusgitár vásárláshoz előtt állok és teljesen kezdő vagyok a témában, most szeretnénk bandát alakítani haverokkal. Ez a gitár (1. link) ezzel a kombóval (2. link) megállná-e a helyét egy bandában (gondolok itt a hangerőre, funkciókra stb. )?

Figyelt kérdés

gitár: [link] Php? Temacim=&mainpromo=&promo=Ibanez%20GSR-200&content=showstuff. Php&termekID=371


kombó: [link] Php? Temacim=&mainpromo=&promo=Harley%20Benton%20HBW-150&content=showstuff. Php&termekID=3898


2011. aug. 23. 23:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocs, ezek a jó linkek!


gitár: www.codahangszer.hu/index.php?temacim=&mainpromo=&promo=Ibanez GSR-200&content=showstuff.php&termekID=371


kombó: www.codahangszer.hu/index.php?temacim=&mainpromo=&promo=Harley Benton HBW-150&content=showstuff.php&termekID=3898

2011. aug. 24. 00:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A kombó kezdésnek (nem metál zenében) jó lehet.

A gitár viszont szerintem kerülendő, agathis basst ennyiért biztos nem vennék.

SX-ek vannak nagyon jó áron, valódi égerből, kőrisből, sokkal jobban megéri.

Nekem pont van egy eladó 5 húros fekete JB SX-em, éger, cserélve van rajta a húrláb meg a hangszedők, sokkal jobb minőségre, még olcsóbban is kijönnél vele, ha érdekel dobj mélt, küldök képeket, meg ami kell. :)

2011. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt a linket csak azért raktam mert az a bolti. A gitárt olcsóbban tudom beszerezni :D De azért köszi, ha nem jön össze írok :D
2011. aug. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!