Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én fújom fel, vagy a...

Tényleg én fújom fel, vagy a nagybátyám kétszínű?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején.

16 éves korom óta gerincferdülésem van, bár azóta sokat javult, tornázok is mellette, ha meghajolok, akkor látszódik a púp, de egyébként kihúzom magam.

Viszont régen nagyszájú emberek sokszor beszólogattak miatta, amióta rendesen kihúzom magam, azóta nem.

Kb 1 éve nagybátyámnak is vannak ilyen beszólásai.

Én beszéltem vele erről, amire annyit mondott, hogy biztos félreértettem, és komolyan azt gondolja, hogy engem ennyivel lehet manipulálni.

Ma reggel mikor félálomban voltam a kutyám mellém feküdt, én meg a hátamra fordultam, amire a nagybátyám azt mondta, hogy "vigyázz, nehogy a (p) mumus rádfeküdjön".

Gondolom először púpost akart mondani, csak aztán észbekapott.

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mi a f###ért csinálja ezt.

Ha kell neki kölcsönbe pénz, mindig adok,sok hülyeségét elnézem neki.

Ráadásul ő meg kövér, mégsem mondom neki, hogy hájas f###.

Komolyan felcseszi az agyam, hogy egy olyan ember, aki családtag, mi a francért kell csesztetnie ilyen dolgok miatt. Ha egy idegen ember beszól, akkor legyintek rá, mert bunkó.

De hogy a saját nagybátyám nem tudja fel fogni ésszel, hogy ez nekem szarul esik, azt tényleg nem tudom megérteni.

19/f



2019. jan. 9. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb amikor kér tőled valamit, emlékeztesd erre, és utasítsd el.
2019. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit keresett a szobádban a nagybátyád, amikor aludtál (ébredeztél). Én már itt elakadtam.

Ha félálomban voltál, akkor lehet, hogy félreértetted.

Ha megbeszéltétek és mégis fog ezzel piszkálni, akkor szólj neki még egyszer, és valóban ezentúl te is így állj hozzá, ne segíts neki, ne legyél vele kedves.

2019. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem fújod fel, nagybátyád egy bunkó. Én azt nem értem ezek után miért adsz még neki pénzt. Én először ezt hagynám abba. Ha szóba tenné, én meg szoba tenném neki a beszolasait. Majd ha tovább pattogna, a kapcsolatot és megszakitanam vele. Nekem ilyen rokon nem kellene a közelembe.
2019. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóvá tenné * bocsi telefon mindig átírja a szavakat, pedig át szoktam olvasni mielőtt elküldöm.
2019. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a nagy bátyjád?

Meg maradt egy 5 éves gyerekszinten.

2019. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Büntetésből többé ne feküdj le vele.
2019. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, válogassa meg a szavait, te sem teszel megjegyzéseket a kinézetére! Neked sajnos betegség...ő meg (mivel csak annyit irtál,hogy kövér, gondolom nem betegségből kifolyólag) csak egy igénytelen lusta sz@rházi dagadt p*cs!
2019. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!