Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pesten laktam apukámal kiskoromban anyukám elhagyott nagyon ritkán beszélek vele és elcsesztem Pesten az iskolát Mert nagyon sokat csavarogtam 17éves vagyok

És ien Híd programos képzésbe kerültem és Pesten jártam és én hülye aztis elcsesztem az alatta is csavarogtam és apukám a húgával nem rég kezdet el beszélni elöte nem beszéltek 15évig és szoba kerültem hogy apa beakar adni intézetbe és mondta neki nénjém ne adjon be hanem inkább elválal ő és így idéglenesen ö lett a gyámom itt vidéken vagyok most Pestöl kb 230km re és nagyon hiányzik apa igaz minden szünetben megyek haza Pestre karácsonykor is otthon voltam csak akkor is hiányzik apukám és itt most járok rendesen iskolába de nem szeretnék itt maradni nem érzem jól magam haza akarok kerülni Pestre apához szerintetek felvenének Pesten még ien hidprogramos iskolába hogy betudjam fejezni a 8at??nem szeretném még itt tölteni ezt a másfél évet nem bírom. Április ban lesz gyámügyi Felülvizsgálat. De nem tudom hogy mondjam ell apának nem szeretnék itt maradni mert nem érzem jól magam már napok óta sírok hogyan intézhetném el vissza kerüljek apuhoz Pestre?


2019. jan. 13. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Beszélj fateroddal. 18 leszel akkor meg maradsz ahol akarsz ugy is haver:D
2019. jan. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!