Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden egyszerre jött. Mit...

Minden egyszerre jött. Mit tegyek? Rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
Meghalt az anyukám, a temetés másnapján pedig elhagyott a párom. A barátok mellettem vannak, de az nem olyan... rosszul vagyok nagyon, alig tudok elmenni dolgozni mert nem alszok, és nincs kedvem semmihez. Pszichológus-pszichiáter-gyógyszer hármas kizárva, mert már megjártam azt az utat korábban, és tönkretett. Mi a francot tegyek? Szétszakadok.
2019. jan. 13. 22:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Őszinte részvétem.

Vigyázz magadra! Legalább a háziorvoshoz menj el, hogy ki vagy merülve, nem tudsz dolgozni, csak felvesz legalább néhány napra, hogy legalább addig lélegzethez juthass.

2019. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
92%
Próbálj pihenni Valeriana vagy Sedacur Forte segítségével. Ha rossz élmény miatt van ellenérzésed a pszichológussal szemben, keress másikat, sok jó szakember van. Kitartást és jobbulást kívánok!
2019. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Egy túra, kirándulás a szabadban sokat segíthet . Kitisztit kívül belül, lecsapodbak a dolgok a lelkedben, tisztábban fogsz látni.
2019. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sajnos a betegállomány kizárva. 6 hónapja voltam 3 hónap táppénzen, és még 1 éve sem dolgozom ott.
2019. jan. 13. 22:19
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Milyen munkát végzel? Mennyi szabadidőd van mellette?
2019. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Hiába marad meg a munkád, ha nem leszel egészséges, hogy dolgozni tudj.
2019. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
3 műszak, gyár... most is kelnem kell 4:30-kor, de szerintem el sem alszom addig. A jétvégék szabadok, 8 órázok hétfőtől-péntekig.
2019. jan. 13. 22:27
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Keress mást. Én ma kapásból két helyet is láttam, ahova eladót keresnek. Oké, ez Budapest, de azért máshol is van munka, nézz körül.
2019. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Sajnos állandó reggelesben még irodában sem kerestem annyit mint itt most. Egy eladói munka meg soktízezer mínusz lenne havonta.
2019. jan. 13. 22:37
 10/26 anonim ***** válasza:
2%
Ja, ha az egészséged nem ér meg pár tízezret, akkor passz...
2019. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!