Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos fiam nagyon rosszul...

8 hónapos fiam nagyon rosszul alszik, minimum 3-4-szer ébred éjszaka. Sok volt neki egyszerre a fejlődés?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban 3 hét leforgása alatt elkezdett mászni, felállni, bútorokba kapaszkodva lépegetni, és kibújt az alsó 2 foga is. A múlt héten segítség nélkül a szoba közepén felállt terpeszből, ezt azóta is gyakorolja de már nem terpeszben áll, hanem zártabb lábakkal. Lehet, hogy ettől a hirtelen sok mindentől ennyire nyugtalan éjjel? Fürdés előtt eszik egy adag tejpépet, alvás előtt szopizik, szóval nem gondolom, hogy éhes, nem is enne többet. Viszont éjjel csak cicin alszik vissza. Egész éjjel pörög az ágyban. Ez majd elmúlik, vagy tudok valamit tenni?
2015. jan. 30. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom, hogy ilyen választ írt neked valaki...biztos nem volt kedve suliba menni.


Valószínű, hogy a mozgásfejlődés zavarja az alvását! Éjjel álmában és félálomban is ezt gyakorolja, mert most erre van ráállva az agya :)

Jobb lesz pár hónap múlva, bár akkor újabb fogacska fog jönni :)

Esetleg annyit tudsz tenni, hogy körbepárnázod az ágyát, ne üsse be a fejét.

2015. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bercsényi mónika ***** válasza:
Lehet hogy jönnek a kis fogai és amiatt nyugtalan!De az is lehet hogy leterheled a kis pociát!Nagyon nehéz kitalálni mert az én fiam is éjszaka többször felsir,nem tudni miért!
2015. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 8 és fél hónapos kislányom is rossz alvó. Sajnos ő a szó teljes értelmében az, 3-4 kelés maga a mennyország. Nálunk inkább 10 kelés felé közelít :( szintén csak cicin visszaaltatás. Mozgásfejlődés, fogzás, nálunk hasfájás is van sok :(
2015. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az elsőt egyébként nem láttam, biztos tiltották mielőtt megnéztem volna...talán jobb is.

2015. jan. 30. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!