Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe a Katalin,...

Mi jut eszetekbe a Katalin, Kata, Kati névről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 12:21
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Tesóm Kata, de mindenkinek el kell magyarázni, hogy ez az anyakönyvezett neve, még a naplóban is Katalinnak volt írva (amit gyűlöl) Tehát egy jó fej csajszi,jut róla eszembe!

A többi név:

Katalin:egy fellegekben élő énektanárnőm

Katiról pedig a babos kendő jut az eszembe

2010. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:

Az eggyik sorozatból Catalina ami azt jelenti magyarul hogy Katalin.Csajok,szilikon ez lesz a paradicsom.

carmen villalobos

2010. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda,gusztustalan név. Ált.a nők se szimpik,akiket így hívnak...olyan szocis hivatalnok név
2010. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Elég sok minden...írom sorban :D

-Keresztanyám

-A sulim igazgatónője, aki egy hárpia

-Ovis koromból a közeli boltos néni

-Többi ilyen nevű ismerősöm

Amúgy Katának elmegy, Katalinnak nem tetszik a név.

2010. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Makrancos Kata, Katalin cárnő.Nem volt Katalin nevű ismerősöm, ezért nincs negatív képzetem ezekről a nevekről.
2010. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a Katalinnal,Katával vagy Katival.Szerintem szép név, és százszor jobb ,mint a Léna,Lia,Kíra,Míra,Cintia,Dzsenifer és hasonló újkeletű h..lye nevek. Eszembe jut ezekről anyukám kolléganője az óvodában,akit kiskatinak hívnak,a nénikém Kati, egy szomszéd néni cicája,aki Katinka,a Katalinka szállj el,Katica mnárkájú tortabevonó=)
2010. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Iskolai "élményeim". Álatlánosban 3 Katalin volt, a gimiben a 40 fős osztályban 31 lány közül 4 viselte ezt a nevet, ráadásul ketten ugyanazzal a vezetéknévvel. Kovács I. Katalin, Kovács II.Katalin..."Akkor maga most hanyadik?"-kérdezték párszor a tanárok. Amúgy tetszik, főleg Katának becézve.
2010. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
*általánosban
2010. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:

Nekem is ez a nevem de gyűlölöm ha valaki Katinak hív. az szerintem nagyon ronda én csak a Katával vagyok kibékülve. De a külföldi névváltozatai nekem speciel jobban tetszenek. Kate, Caitlin, Catherine, Katrin.

De az ilyen kati, Katika, Kató meg hasonló társaitól a hideg ráz ki. Elnézést azoktól akik ezeket a változatokat használják.


Kata

2010. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!


(

- )

(

2010. júl. 6. 10:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!