Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most hogy is van?

Ez most hogy is van?

Figyelt kérdés

Családi vállalkozásban dolgozok bejelentve. Fizetést nem kapok hanem a lakás amiben barátnőmmel lakunk az is a családomé, a rezsijét fizetik. Sok dolgot kapunk kaja stb..


Meg szüleim fizetnek nekem megtakarítást így azt mondják a "fizetésem" is az h ők fizetik. Na most én nem kértem h fizessenek megtakarítást nekem. Így most akkor én v ők fizetik? Mert más előtt úgy mondjak h ök tesznek félre nekem 31f


2019. febr. 12. 11:04
1 2
 11/15 anonymousreview60 ***** válasza:
61%

Ez cink. Le akarnak kötelezni. A gumióvszert is ők veszik? Sörpénzt kapsz? A nyaralást nem fura tőlük elfigadni?

Ha a szállást, kaját, ltp.-t is ők fizetik, akkor te tkp. eltartott vagy.

Ha öcséd 120.000 Ftot kap, akkor abból a rezsi, kaja stb. nem jön ki, vagy épphigy csak. Tehát az ltp.-t kb. tényleg ők fizetik.

2019. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 acelsziv ***** válasza:
85%
Ezt úgy hívják, hogy rabszolga. Azért dolgozol, hogy legyen hol aludnod és legyen mit enned. Lelépni lehetetlen, mert nincs miből. Ráadásul 120? Ez a semminél is kevesebb manapság.
2019. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha be vagy jelentve, akkor van egy szerződésed, amiben szerepel egy összeg, ugye?
2019. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen szerepel. De azt h tegyenek félre nem én kértem. Maguktól tették..köszönöm de ha önszántukból teszik akkor miert veszik ugy h a fizetést nem kapok mert abban van.
2019. febr. 12. 12:32
 15/15 anonim ***** válasza:

És milyen fizetéssel szerződtél?

Azt nem kapod kézhez?

Ezzel szerintem a Munkaügyi Felügyelethez kéne fordulnod.

2019. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!