Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv! Édesapukám 15 éve szó nélkül lelépett, sok százezres tartozást ránk hagyva. Kb. másfél hónappal ezelőtt álnévvel megkeresett, hogy szeretné felvenni a kapcsolatot velem, mert van egy ingatlan amit majd szeretne rám íratni. Beszélgetésünk során megígérte, hogy pénzt küld. Ezt el is küldte. Abban a 2 hétben a kapcsolatunk olyan lapos és semleges volt, számomra idegen ettől függetlenül. Reggel korán már írt hogy milyen szép napja van, hogy beszélünk, meg kicsit nyálas stílusban egész nap hogy mennyire szeret. Aztán jött, hogy miért nem válaszolgatok neki, nap 24 órájában válaszolgatnom kellett neki mit csinálok éppen. Ekkor szó nélkül letiltottam, elegem lett belőle. Pár napja egy ismeretlen szám felhívott, valami haverja, hogy mennyire hiányzok neki és béküljek ki vele, nem volt szép dolog, mert az apám, és tegyem jóvá hogy ezt tettem, mert kellek neki. Szerintetek mit tegyek? Kicsit tanácstalan vagyok. Azt hozzá tenném, hogy apukám külföldön tartózkodik, és a 80-90-es években az éjszakában jártas ember volt.


Kérjek elnézést vagy jogos amit tettem? Én haragszom rá, amit velünk művelt..

Válaszokat köszi!


2019. febr. 18. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Eloszor is biztos hogy o az apukad? Eleg fura tortenet hogy alneven keresett meg utana a haverja hivott fel stb...

Szerintem mondd meg kerek perec hogy neked ez igy sok volt 15 ev utan ilyen szinten “nyomulni” es hogy ha szeretne az eleted resze lenni akkor szep lassan tegye ilyenek.. mindenkepp beszelj vele.

Es ertheto volt a reakciod.

2019. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Tegyed jová.. Ne foglalkozz vele,még képes és rád küld vkit,itt neki kell lové tuti,mennxi idős vagy?
2019. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
24 eves vagyok. Szerintem is neki kell egy kis betevo, es palimadarnak probal nezni...
2019. febr. 18. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyertlemuen legyel ovatos mert lehet nagy atbaxas is..
2019. febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:

"Beszélgetésünk során megígérte, hogy pénzt küld. Ezt el is küldte."



Ez beetetésnek tűnik. Biztos vagyok benne, hogy nem nagy összegről van szó. Küldd neki vissza vagy akár tartsd meg. 15 év alatt úgyis többet adott volna, plusz a szeretetet nem lehet forintosítani.


"a 80-90-es években az éjszakában jártas ember volt"


Ez mit számít?

2019. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
SZóval valószínűleg bűnöző lett. AZ éjszakában jártas ember, aki nevet változtatott. Én óvatos lennék.
2019. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!