Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalàdon belüli eröszak...

Csalàdon belüli eröszak jelentése kivűlàllóként?

Figyelt kérdés
Családban van, a férfi nagyon agressziv, csajozik, rendszeresen jár prostizni, hordja haza a nemi betegségelet amit azt mond, hogy közös zuhanyzóban kapott el, eddig sem álhatta senki a családban, de most...kiderült egy csajozása és a nő elhagyta, vitte a 11 éves kislányt is, elment rokonokhoz egy nagyvárosba ahol megvolt minden lehetőség az újrakezdéshez, ingyen bérlakás amíg talpra ál, munkahely, közel a suli a gyereknek stb...közben elárulta, hogy kapott is párszor otthon, egyszer azért mert rákérdezett az akkor aktuális szeretőre, akiről mindenki tudott, így a féltékenység miatt megverte a "férfi", meg elmondta, hogy milyen szar élete van, egy 200 fős kis faluban laknak, messze mindentől és mindenkitől, most meg megfenyegette, hogy ha 3 napon belűl nem megy vissza a kislánnyal akkor elvágja a torkát, ez amugy megvan hangfelvételen. A nő pedig pár napra rá visszament...most meg védi, hogy ő nem rossz ember, meg nem gondolta komolyan amikett mondott stb...nem lehet feljelenteni, hogy legalabb beszélgessenek el vele a rendőrök? Azután megfenyegette a nő családját is, mert azok telebeszélik a fejét és azért ment el.

2019. febr. 22. 06:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem fog a pali ellen vallomást tenni. Aki nem akarja azon nem lehet segíteni.
2019. febr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
4%
Te lennél az akiről kérdezel?
2019. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
20%
Nincs értelme jelenteni. Ez a nő szeret szenvedni, élvezi a veréseket, a megalázást. Sok ilyen van. Csak a gyereket sajnálom, hogy ártatlanul ebben nő fel. Ez az oka annak, hogy az ilyen nőre halálbüntetést szabnék ki.
2019. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jelenteni, de mivel a nőt fogják megkérdezni, hogy valós e, sok értelme nincs, ha ő nemet momd
2019. febr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%
Úgy látszik ő szeret ebben lenni... akkor ne legyél semmi jónak az elrontója!;-) Egyedül szerencsétlen gyerek issza meg a levét az egésznek.. Szép mintát fog neki tanítani ez a két embernek nem nevezhető lény.
2019. febr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
51%
Sosem értettem hogy lehet egy nő ennyire ostoba hogy idáig hagyja hogy elfajuljanak a dolgok. Engem az exem egy vita során egyszer rálökött a kisszekrényre és elkezdett fojtogatni de felálltam és úgy meglöktem hogy neki esett a gardróbajtónak leköptem és azonnal távoztam a lakásából!!! Ez volt az utolsó, azóta az sem tudna érdekelni ha előttem kúszna mászna , ennyi, és sosem tudnék ilyen ostoba lenni hogy hagyjam hogy hónapokon át ez menjen. Nálam a férfi neve Kuss. Legyen kedves udvarias akkor én is viszonzom de én sosem tudnék állatokkal együtt élni.
2019. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
30%
Ja és milyen érdekes hogy én a szép viselkedésű pasikat vonzom be, nem az ilyen 🌳szhuszárokat... Ennyit akartam még csak hozzátenni.
2019. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
A helyi családsegítőhöz lehet iylenkor névtelenül fordiulni, akik lakossági bejelentésre kötelesek a családnál ellenőrzéseket tartani
2019. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Nálad a férfi neve kuss? :'D Szóval most leírtad, hogy te vagy a bántalmazó fél a kapcsolatban. Gratu xD

Amúgy ha már tudomást szereztél a dologról, szerintem meg lehet próbálni jelenteni. Még mindig vallhat ellene a nő családja, a gyerek is van annyi idős, hogy mondhat vmi használhatót... A nő Stockholm-szindrómás, ezért ment vissza, nem azért, mert szeret szenvedni. A gyerek miatt hajmeresztő, de sajnos gyakori reakció a bántalmazásra. Külső segítség nélkül ennek nem lesz vége.

2019. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Ez a klasszikus áldozat-játszma, vagy nem tudom, minek hívják...

A nő megoldhatta volna egyedül ezt, nem tette... Ha más beleavatkozna, még a végén "ő lenne a hibás"...

Ha önmagától nem lép, nincs mit tenni...

2019. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!