Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyomnak van egy...

Menyasszonyomnak van egy hülye, leszbikus hajlamú barátnője, nem szokásom ilyenbe beleszólni, de szerintem nincs rá jó hatással. Szerintetek említsem neki, hogy én kivülállóként azt látom, hogy ő nem igazi barátnő?

Figyelt kérdés
Nem szokásom belepofázni más dolgaiba,igazából nem régóta barátnők,pont amikor megismerkedtünk,3 éve,akkor elötte 1 évvel lettek barátnők.Van neki jópár barátnője,akik szerintem sokkal jobban barátnők mint ez a csaj,ezt kivülállóként megtudom állapítani.Arról nem beszélve,hogy szerintem nem is jó példa ez a barátnő.Többször megcsalta a pasiját,jelenleg egy házas emberrel van együtt,akinek 2 gyereke van.Ismertem a volt pasiját is,és a csajjal is találkoztam párszor.Egyszer elmentünk iszogatni egyet és kicsir becsípett állapotban ilyet mondott,hogy elvettem tőle a menyasszonyomat,mert neki tervei voltak vele:)))és kicsit poénos volt,de van benne igaszság szerintem,hogy tényleg így gondolja.Meg ilyeneket szokott irogatni a menyasszonyomnak,hogy nem alszik e nála?,amikot pár napig nem voltam itthon akkor is ilyeneket irogatott neki,amikor találkoznak,igaz mostanában nem sokszor,akkor mindig inni akar a csaj a menyasszonyommal.Menyasszonyom nem ez a nagy iszogatós,bulizós,elég ritkán iszik.Amikor legutobb elmentünk ezzel a csajjal kisebb buliba,gondoltam most nem szólok bele semmibe,hagyom had legyenek el együtt.Az eredménye az lett,hogy addig ivott ezzel a csajjal,hogy a piától rosszul lett és egész éjjel hányt,szerintem alkohol mérgezést kapott.
2015. márc. 5. 09:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

szóval félsz hogy leitatja és átcsábítja a nuni oldalra?

ha bnőd ki akarja próbálni, akkor ki fogja.

2015. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

ma 09:19


Nem attól félek,hanem attól,hogy nem éppen egy erkölcsös életű lány,nem úgy mint a menyasszonyom.Nem éppen jó példa elötte.Ha kiprobálja probálja,biztos nem fogja tudni túl sokáig elcsábítani.

2015. márc. 5. 09:21
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Ha a baratnod erkolcsos, ez a csaj nem fogja tudni megvaltoztatni, foleg h egyutt vagytok.

Van meg mas is, ami miatt ugy erzed, h nem jo baratno? Vagy csak attol felsz, h a hatasara a baratnod is elkezd qrvulni? Amitol sztem nincs okod tartani, hiszen mar 4 eve ismerik egymast, ti is 3 eve egyutt. Ettol fuggetlenul elmondhatod neki, te hogy latod, ennek bele kell fernie egy kapcsolatba, de valasztasra ugymond ne kenyszeritsd.

2015. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Trafó1 ***** válasza:
19%
Koptasd le minél hamarabb ha jót akarsz magadnak és a menyasszonyodnak.
2015. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de egy gyerekkel vagy egy felnőttel vagy együtt???


Egy felnőtt el tudja dönteni, hogy ki számára a jó barátnő és ki nem.

Illetve egy felnőttet nem lehet rávenni olyan dologra, amit ne akarna.

2015. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Hany eves vagy, Volegeny?
2015. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Van meg mas is, ami miatt ugy erzed, h nem jo baratno? Vagy csak attol felsz, h a hatasara a baratnod is elkezd qrvulni? Amitol sztem nincs okod tartani, hiszen mar 4 eve ismerik egymast, ti is 3 eve egyutt. Ettol fuggetlenul elmondhatod neki, te hogy latod, ennek bele kell fernie egy kapcsolatba, de valasztasra ugymond ne kenyszeritsd.



Igen van ezen kivül még aggájom vele kapcsolatban.A menyasszonyom egy nagyon jó lelkű,segítőkész ember,és kicsit naív is.Szerintem ő cska ki akarja használni.Mindig csak akkor keresi ha buli van,komoly témába szerintem nem számíthat rá,én így gondolom.Sokszor volt,hogy meghívtuk hozzánk,egyet beszélgetni,esetleg kicsit boroozgatni.De soha nem jött el,mindig csak akkor találkoznak ha pl a csaj ráér,vagy éppen neki jó.Ezekből sokmindent lelehet szűrni.Ellentétben egy másik barátnővel szemben,akivel arról is eltudtunk beszélgetni,amikor a kapcsolatunk válságba került bizonyos dolgok miatt,na ő egy igazi barátnő,nagyon kedvelem,mert sok jó tanácsot adott nekünk és sokat segített a menyasszonyomnak amikor nehéz időszakunk volt.Azért is csinálta mert engem is kedvel,és jót akart nekünk.Na szemembe az ilyen az igazi barátnő,nem csak az,amikor buli van.Szerintem nagy bajba nem állna mellette és szerintem komolyabb dolgokba nem is tudja kikérni a véleémyénét.Tudom és látom a többi barátnőhez képest,akikkel komolyabb dolgokról is eltud beszélgetni.

2015. márc. 5. 09:42
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Es arra nem gondolsz, hogy a menyasszonyod nem is akar tobbet tole, mint hogy legyen egy csaj, akivel lehet bulizni? Nem kotelezo, hogy mindenki, akivel joban van, mely baratsagban legyen vele, kellenek neha haverok is, akikkel le lehet jarni neha ide-oda, de semmi komoly.
2015. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
23%
Fuj en hozzad nem mennek.
2015. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

ma 09:49


Szerintem általában az ilyen nagyon ereszd el a hajam barátnők,nincsneke jó hatással a kapcsolatban élő nőkre.

Egyébként a többi barátnőivel is elszokott menni bulizni.Az miért nem zavar akkor?Velük is szoktak iszogatni,jólérezni magukat.Az akkor miért nem zavar az engem?Talán mert bennük nem látok,olyan ami rossz hatással lenne rá és a kapcsolatunkra?



Kedves utolsó!Neked nem is kell hozzám jönnöd te kis fuuj.Már csak azért sem mert biztos egy fuuj vagy:)))

2015. márc. 5. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!