Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmnek december 23-29ig...

A barátnőmnek december 23-29ig meg volt.31-én és január 15-én együtt voltunk. Tegnap előtt kellett volna neki megjönni de semmi előjelét nem érezi?

Figyelt kérdés

Két napja késik neki.Eddig mindig pontos volt.Megszakítással "védekeztünk."Mennyi az esélye hogy terhes?A szülei mit tehetnek velünk és a babával?



Normális válaszokat.Köszi!!!


2011. jan. 23. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Először is teszteljen.


Aztán meg: jó esély van a babára, a megszakítás ugyanis nem védekezés. (Én nem tudpom, minek szexel, aki még védekezni se tud. :( ) Ha egy évid védekezés nélkül szexeltek, 80% az esély a babára. Ha megszakítással, akkor meg 35%, elég magas!


Hogy a szülők mit tehetnek, az attól függ, hogy hány évesek vagytok.

2011. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés. A terhességnek nem sok az esélye, de azért előfordulhat, hiszen ha nem félidőben volt peteérése, vagy spontán peteérése volt, akkor a 23. napon is összejöhet a baba. Reméljük nem jött össze, de legközelebb ha nem akartok babát védekezzetek rendesen.


Ha valóban terhes, akkor a baba sorsáról csak ti döntötök, a szülők csak rá, vagy lebeszélni beszélhetnek titeket, mást nem tudnak csinálni.

2011. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A 15-i együttlétből lehet baba. Csináljon egy tesztet és megtudja.

Mennyi idős a barátnőd, hogy a szülei beleszólhatnának a dologba? 18 alatt van?

2011. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
16 éves.Én pedig 19.
2011. jan. 23. 13:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor büntetőjogi következménye nem lesz a dolognak. Jogilag mindketten elég idősek vagytok a szexhez.


De csak jogilag. :(


Én csak azt a szerencsétlen babát sajnálom, akinek a szülei ennyire felelőtlenek. :(

2011. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáljuk azt a babát előre! Lehet, hogy ők lesznek a legjobb szülők. Sreintem sok 30 év körüli babáját is lehet sajnálni.
2011. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak az idegeskedés miatt késik, teszteljetek. 16 évesen még előfordulhat jócskán kavar a ciklusokban, mivel elég fiatal még. én nem mondanám 100%-ra, hogy tuti h terhes,de teszteljetek :)
2011. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Hellovilág ***** válasza:
Lehet a 15-i együttlétből baba, de azért elég kicsi az esélye. Ha egy héttel hamarabb történik, akkor az sanszosabb, de a ciklus 23. napján már ritka a peteérés. Ettől még lehet terhes, hiszen létezik késői peteérés, és spontán peteérés is.
2011. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De eddig mindig pontosan jött meg neki.Mostanába igaz sokat idegeskedtünk.Holnap veszünk tesztet és majd kiderül.
2011. jan. 23. 17:57
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha tesztelünk és pozitív lesz,a szülei mit tudnának tenni ellenünk?Mert mi megszeretnénk tartani.
2011. jan. 23. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!