Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagotok, aki...

Van olyan családtagotok, aki pofátlan módon otthon érzi magát nálatok, amitől titeket kiráz a hideg?

Figyelt kérdés

Párommal együtt lakunk szüleim házában jelenleg. Nekem egy kiadott lakásom van, párom nemrég vett egy kis kertes házat, úgy döntöttünk, hogy oda fogunk költözni, ha elkészül a felújítás. Néha eljön sógornőm vendégségbe, de még itt is valami hihetetlen módon otthon érzi magát, mindenhova megy a bátyja után, mintha ő is itt élne, és tök természetes lenne ez. Mindent megnéz, nyúlkál mindenhez, mindenhova.Kérdés nélkül megy a hálószobánkba, még szüleimmel sem járkálunk be egymáshoz, csak nagyon ritka esetben, a hálószoba mindenkinek a magánterülete. Engem ettől a frász kerülget, úgy érzem, mintha a saját teremet venné el ezzel a viselkedéssel,még ebben a házban is, ahol felnőttem. Nem igazán tudom jobban megfogalmazni. Előre rettegek, hogy mi lesz akkor, ha a párom házában fogunk élni. Vendégségbe nagyon szeret járni, így szinte biztos, hogy sokszor fog minket meglepni váratlanul. Mit lehet csinálni az ilyen rokonokkal? Szép szóból nem ért, bár 25 éves már, ha bármi miatt rá van szólva akkor sírással elintézi, aztán mindent folytat ugyanonnan. Ne nyissunk neki ajtót, ha jön?


Nagymamámnak is voltak régen hasonló húzásai, de ő szerencsére leszokott róla.


2019. márc. 7. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Párommal együtt lakunk szüleim házában jelenleg. Nincs több kérdésem,ti is otthon érzitek magatokat,ő méirt ne tehetné?.. Az nem ti házatok,a szülőké,a sajátbol majd kizárod,eleve nem értem ma ezt a szülők nyakára telepedést utána meg pattogást..
2019. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyes,te tudsz értelmezni? A lány és a pasija a lány! szüleinél laknak, ahová a pasija lánytetsvére bejárkál...Szerinted ez normális? Mert nem,nem az.
2019. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Az se normális mifelénk h a szülők nyakára visszük az épp aktuális pasinkat,meg odaszülünk..
2019. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves választ első! Szüleimmel mi tudunk normálisan, nem állatok módjára együtt élni, mindkét fél számára praktikus ez a felállás jelenleg, nem értem ez neked miért gond!
2019. márc. 7. 21:50
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Kettes,te sem vagy jobb az elsőnél..Itt nem félcigány 8osztályosokról van szó. A lány kiadta a lakását,aminek gondolom leteszi a bevételét,a pasi meg vett egyet,ahová elköltöznek. Nyilván én is idevenném a gyerekemet arra a pár átmeneti hónapra,míg van hová elmenniük. Ez nem a szülő nyakára szaporodós kategória.
2019. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Én hagynám, hagy bőgjön. Annyiszor mondanám neki, hogy menjen el és kellemetlen, amennyiszer csak kell.

Gondolom megszokta, hogy sírással old meg mindent és ezzel máris békén hagyják.

Én nem hagynám békén. Sőt, megmondanám neki, hogy felnőtt ember, ne bőgjön állandóan, hanem viselkedjen felnőtt emberként és menjen innen.

Bár az kérdés, hogy a férjedet nem zavarja, hogy ő így viselkedik? Mert ha nem zavarja, akkor ez nagy vitaforrás lesz köztetek.

Úgyhogy először a férjeddel beszéld meg ezt a dolgot.

2019. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Mivel a szüleid lakása, ezért először nekik kellene beszélnünk velük. De esetleg a férjeddel is beszélhetnének, ha másképp nem ért a szóból a sógornőd.
2019. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Mondd meg neki, hogy a te dolgaidhoz ne nyúlkáljon, mert félted őket, emlék, stb. A bátyjáéhoz miért ne nyúlkálhatna, ha nem zavarja a párodat ez a dolog?
2019. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Nincs.
2019. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Nincs. Baratok szoktak jönni, de nekem annyi bőven belefér hogy annyira otthon erezhetik nagukat, hogy a konyhát gond nélkül hasznaljak és ha kérnek vmit ne én ugráljak hanem szólhatok hogy nyisd ki a hűtőt meg hol a pohár :-)

A hálószobaba nem maszkal senki, az engem is zavarna.

2019. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!