Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg csak angolt tanulok...

Jelenleg csak angolt tanulok és kreszt és nem dolgozok. Szerintetek az normális hogy az anyukám azt mondja hogy segits itthon vagy nincs rám szükség?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 12:35
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és 20/F
2019. márc. 15. 12:38
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
igen
2019. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Házimunkába besegíthetnél azért (szerintem).
2019. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem dolgozol,mi a túróból fizeted az angolt a kreszt?
2019. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Jó, hogy végre kezdi kapisgálni, hogy egy felnőtt férfi élősködik rajta...
2019. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Ezeket általában iskola és/vagy munka mellett szokás tanulni, nem pedig "teljes állásban". Jelen esetben az (is) normális (és elvárható) lenne, ha a házimunka jelentős részét átvennéd anyukádtól.
2019. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Igen, normális, hogy elvárja hogy segíts, mert lényegében csak élősködsz otthon. Angol meg kresz tanulás nem egy nagy dolog, hogy lefoglalja az egész napodat.
2019. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Am az kimaradt hogy szoktam besegiteni legalább 2 naponta
2019. márc. 15. 13:03
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Igen ez alap, mert alapvetően semmit nem csinálsz. Az angollal mondjuk kell foglalkozni azt aláírom, de a Kresz az nem egy nagy dolog hogy annyit kelljen foglalkozni vele. Én eljártam oktatásra ott odafigyeltem mit mondanak, jegyzeteltem egyszer átolvastam itthon, meg vizsga előtt 1 héttel gyakoroltam a feladatokat de mivel jól ment így nagyon nem foglalkoztam vele. Én mellette gépkezelőnek tanultam szintén, azzal sem igazán foglalkoztam itthon mert órákon odafigyeltem, és amikor nem volt állásom akkor a házimunkát én végeztem el. Ha volt mosni való kimostam, ha főzni kellett főztem, mert erre szinte gyerekként meglettem tanítva, meg amikor jó idő volt az udvart rendeztem.
2019. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem besegíteni kéne hanem átvenni a háztartást . Anyukád gondolom , dolgozik amiből fizeti az angolt meg a kereszt. Ami tök jó dolog, hiszen ez mind a javadra válik. De kevesebb időt igényel mint a munka. Az végzi a házimunka javát aki jobban , többet ráér. Amíg itthon voltam a kicsivel én végeztem teljesen. Amikor dolgozni kezdtem ketten csináltuk. Az mosogatott aki előbb "ért oda". Most nem dolgozok. Alap hogy megint egyedül csinálom. Nemsokára kezdek egy tanfolyamot. De akkor is én végzem a többet majd. De szerintem ez annyira alap , mamar hogy nem csak a nők főznek mosnak.
2019. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!