Vagyonmegosztás?

Figyelt kérdés
4 év házasság után elváltunk 3 hónapja . Páromnak se munkája semmi nem volt a 4 év alatt csak a családi pótlékot kapta. Fizetem a gyerektartást rendesen többet is mit kellenne nagyon szeretem a gyerekem. Ügyvéd előtt papíron van róla a szüleimtől kaptam ajándékozás réven 5 milliót abból vettem egy házat falun 2millioert (arvereses) majd a többiből felújítottam berendeztem és plusz a szüleimtől lakaskasszabol meg költöttem a házra. (Ekkor már együtt se éltünk válás előtt 2 éve elköltözött) Jött egy levél ma az ügyvédjétől hogy fizessek ki neki 2 milliót a bútorok,mikro meg stb-nek a felét. Ilyen létezik?? Sajnos nem lehet vele beszélni csak a gyereket hozom viszem. Semmit nem vett ide nem is tudott volna miből és ilyenre képes lenne.
2019. ápr. 5. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
35%
Nálam is volt egy hasonló próbálkozása az exférjemnek. Ügyvédem válaszolt az ügyvédjének, egyszer találkoztunk vele, elmondtuk, hogy miért jogtalan a kérés és ennyi. Ügyvéded megoldja.
2019. ápr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!