Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt/van ebben a...

Kudla35 kérdése:

Más is volt/van ebben a csónakban mint amiben én vagyok/voltam? Mit tennétek ti?

Figyelt kérdés
Adott egy házasság de az anyós, apóstól nem képes a feleségem elszakadni. Már olyan szinten, hogy képes autóval hetente elutazni s velük tölteni a hetet. Van olyan amikor megfázott és elment, azt mondván kipeheni otthon. Voltak és lesznek is úgy látom-érzem még mindenféle ok amiért eltud menni. 32 nem mondanám fiatalnak.. Vékony jég volt és beszakadt amikor teljes 1 hónapig távol volt tőlem szüleinél töltötte. Dolgozom nem tehetem azt meg, hogy ha 5 alkalommal megy januárban akkor én menjek vele. Hétvégén van elmegyek utána de akkor sem jön hanem marad. Nem élet elhagytam 2 hónapja. Most jönne vissza de már nem. Szerintetek? Még engem mondanak a szomszédjai, szegény lányt 2év után elhagytam. Volt hoszabb kapcsolatom együtt éltem vele de olyan nap nem volt, hogy ne várjon haza s reggel ne mellőlem ébredjen. Soha nem bántottam meg egy szóval sem, nem emeltem rá kezet, vitánk sem volt első évben nem volt ez ami most.. értetlenül állok előtte. Szerintetek ti elfogadnátok egy ilyen kapcsolatot vagy hagynátok?
2019. ápr. 28. 01:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kommunikáció kellene mind a két fél részéről.
2019. ápr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mielőtt jönne az, 2éven belül miért házasodtam meg azért mert előtte már jópár évet udvaroltam neki találkozgattunk nem adta könyen magát. Csak sok a magány megcsalni meg nem csaltam soha egyszer sem semmi formában.
2019. ápr. 28. 01:12
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Én egy dolgot nem értek: ez a nő 32 évesen hogy a bánatban teheti meg azt, hogy 1 hónapra hazamegy a szüleihez? Nem dolgozik? Milyen munkahely az, ahonnan 1 hónapra csak úgy elengedik? Vagy ha egy városban laktok, akkor miért nem tud este hazamenni?

Vagy nem dolgozik semmit, csak egy ingyenélő? Akkor csak örülhetsz neki, hogy megszabadultál tőle.

Figyelj, 32 évesen nem normális, amit csinál.

Még azok is, akik tényleg eszméletlenül szeretik a szüleiket, és mondjuk ha egy városban, közel laknak, akkor mindennap találkoznak, azok sem csinálják ezt. A feleséged helye melletted van, már nem kislány.

Én a helyedben keresnék egy normális nőt...Ne sírd vissza...

Ha én ilyen lennék, a szüleim tennének helyre, hogy ez nem normális. A feleségednek ezek szerint a szülei sem százasak...

2019. ápr. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonymousreview60 ***** válasza:
85%

Az ilyen gyakori távollét totális érzelmi függést jelent a szüleitől vagy félelmet tőled (nem feltétlenül erőszakosság miatt). Előbbi esetben még nem nőtt fel. Nem érdemes egy 32 éves testbe zárt gyerek felnevelésével foglalkoznod.

Csak a bizonyosság miatt kérdezd meg, miért jár haza ennyit! Ha a válasz az, hogy anyuékkal már nem is beszélhetek, akkor a csaj mehet a lapátra azonnal. Ebben az esetben ugyanis fel sem fogja, hogy mennyire függ a szüleitől és nem is akar eltávolodni onnan. Ebben az esetben ő még gyerek. Ahhoz túl értékes az idő, hogy egy ilyen kapcsolatba öld bele.

2019. ápr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy ennyire a szüleihez húz, azt jelenti hogy a kapcsolatotok nagyon nincs rendben, egyáltalán nem bízik benned. Komoly bajok vannak itt.
2019. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
mindegyikőtök foggyos
2019. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg pszichológus kell a feleségednek. Ez nem normális dolog. Valami oka csak van, hogy nem bir elszakadni. Most jönne vissza, tökéletes alkalom, hogy ultimátumot adj neki. Jöhet, de kezelés kell neki. Képzeld mi lesz, ha meghalnak a szülei.
2019. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Ez rohadt nagy pech, hogy az első évben nem volt ilyen.

Menjen el dolgozni.

Én adnék neki még esélyt.

2019. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

5-ös kicsit nyersen fogalmaz, de van benne valami :-).

Egyébként meg hallgattassék meg a másik fél is. Ez egy egyoldalú véleménye volt a Te részedről sejtem a másik félnek is lenne hozzáfűzni valója.

2019. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az ex barátnőm csinálta ugyanezt, de elegem lett ebből és közöltem vele hogy döntse már el vége hogy hol akar lakni. Persze ezek után én voltam a szemét. Én kidobtam őt itthonról, mondtam hogy ennek nincs értelme. Aztán néhány hét után napi szinten járt ide könyörögni meg mondta hogy megváltozik meg tanult belőle stb... Akkor nagy nehezen megbocsátottam neki és adtam egy utolsó esélyt. Nagyon szerettem őt, részben ezért is bocsátottam meg, részben azért is mert ő akkor még 20 éves volt, meg tudom hogy neki nehéz volt elszakadnia otthonról, és nem is akartam erőltetni hogy 1 év kapcsolat után ideköltözzön én mondtam neki hogy nem kell sietni, igaz ő akkor lelkes volt de mondtam hogy ha idekötözik akkor mi fog rá várni mert a ház felújítás alatt volt, és látta hogy gyakorlatilag a konyha-étkező rész egyben a hálószobám is és a fürdőszobába is csak a tusolót lehet használni. Persze ő ezt elfogadta de mégis 2-3 naponta járt haza.
2019. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!