Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pótapuka voltam egy évig,...

Ha pótapuka voltam egy évig, aztán kidobott az exem, most már semmi jogom nincs a gyerekhez?

Figyelt kérdés

Gondolom nem! De azért mégiscsak önzetlenül beletettem rengeteg időt pénzt energiát, aztán ki lettem dobva. Exemet sajnálja a .... De a kislánnyal pár hónap után csodás kapcsolat alakúlt ki és valahol jó lenne tartani a kapcsolatot tudni róla....

Jó azt mondjátok,hogy nem kellett volna ilyen lánnyal kezdeni, de mivel 30+ os vagyok egyre több ilyen lányba futok bele ismerkedés közben.



2017. aug. 14. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2017. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadtad örökbe a gyereket, akkor már semmi közöd sincs hozzá.
2017. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogod nincs, de értelmes emberek azért meg tudják ezt oldani, ha akarják. Nyilván ha elmérgesedett a viszony, akkor nehezebb az ügy.
2017. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Uraim! Vonjátok le a tanúlságot...ha a szerelem elvakít is okosnak kell lenni az ilyen kapcsolatban. Egyértelműen minden anya anyagilag és más téren is a legjobbat akarja gyerekének.
2017. aug. 14. 18:08
 5/10 A kérdező kommentje:
3as! Félrement a hölgy mert én elvártam,hogy a mi kis családunk az két kereső emberből álljon ne csak én keressek ő meg elcigizze.
2017. aug. 14. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Jogod valóban nincs. De ha érzelmileg kötődsz a kislányhoz és ez kölcsönös, akkor talán a kislány anyja elé lehetne tárni a kérésedet a kapcsolattartást ill. a gyerekfelügyeletet és hasonlókat illetően majd pedig értelmesen megbeszélni a dolgokat. Ha értelmes nőről van szó (és feltételezhetően az, hiszen azért választottad), akkor örülni fog, hogy van segítsége ebben a tekintetben és egyúttal a kislányt sem zárja el egy érzelmi kapcsolattól.
2017. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos megbolondúlt az anyuka, nagyon durva dolgokat művel az exem szinte csak az érdekli pasinak legyen pénze. Szüleivel lakott de amikor szakítottunk pár hétre rá kidobta az anyja otthonról...
2017. aug. 14. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Kezdene a franc gyerekes pics#val.
2017. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jogod sajnos nincs, de ahogy a korábbi válaszolók írták, talán meg lehet ezt normálisan beszélni. Ha meg ennyire idióta az anyja, hogy nem lehet vele ezt megbeszélni, virtuálisan tarthatod vele a kapcsolatot.

Remélem, azért sikerül valahogy ezt megoldani.

2017. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyámügy. Ha nagyon gáz a nő, akkor a gyereket örökbefogadhatod, mert a leírásból nem tűnik vmi értelmesnek, főleg hogy elcigizi a pénzt... Amúgy nem tudom, van-e ilyen lehetőség, de jó lenne. Egy gyerek sem érdemli meg, hogy rossz szülő mellett "nevelkedjen". Végül is a szülő nemcsak a biológiailag szülő.
2017. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!