Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gond ha mi inkább...

Szerintetek gond ha mi inkább külön mennénk a gyerekek szülinapjára?

Figyelt kérdés

A nővérem gyerekeinek lesz szülinap tartva, és általában egybe hívnak meg mindenkit tehát a gyerekek apjának az oldaláról is ilyenkor jön mindenki. Mi (én, a párom, anyukám, és nevelőapám) viszont mondhatni nem kedveljük őket. Semmi konkrét, csak simán nem szimpatikusak.

Amúgy is nehéz olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó, tavaly, nem is sikerült és mi külön mentünk, mondtuk, hogy nem kell külön készülni ránk, és sokkal jobb hangulatú volt szerintem.

Szerintetek ezt így el lehet mondani, vagy sértődés lenne belőle?


2019. ápr. 28. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem simán meg lehet mondani. De amúgy ha tavaly is külön mentetek, akkor ezt idén is ugyanúgy megtehetitek.Egyszerűen "ne legyen jó" az az időpont, ami a másik családnak jó.
2019. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!