Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem foga meggondol...

Szerintetek nem foga meggondolni magát és tényleg nem lesz ebből gond ha terhes leszek? A gyerekek számának nagyon örülök h ennyit szeretne.

Figyelt kérdés
A barátommal családod szeretnénk és ő mondta nekem, hogy sok gyereket szeretne,legalább 3-4. Én ennek nagyon megörültem hogy ilyen elkötelezett meletem. Majd hozzátette nem kell attól tartanom hogy terhesen nem leszek vonzó a számára mert tetszek neki a terhes nők látványa különösen a nagy pocak jön be neki.

2017. szept. 17. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nem.
2017. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
66%
Áhá ezért akkar 3-4 gyereket xd ez elég hát bocs de vissza taszító meg terhesen nem azon kell gondolkodni hogy mennyire sexy vagy vagy nem plusz komolyan ha gyerek téma van szóba már rég nem kéne rajta kattogni hogy tetszeni fogsz-e neki mert vaszleg azért van veled feltételezem legalább 4-5 éve
2017. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem azért akar annyit az biztos,csak azért mondta h nem lesz gond h meg nyugtasson
2017. szept. 17. 12:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak olyanok, akiket felizgat ez az állapot.
2017. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
81%
2dik vagyok az a baj hogy nem azért mondta vannak ilyen el borult agyú emberek akik a terhesnőkre verik magukat ha nem hiszed néz utána
2017. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Azt érzem fiatalok vagytok még a gyerekvállaláshoz, ha a pocak méret a téma a gyerekvállalás körül.
2017. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
74%
Ez szép és jó de van akkora házatok/keresetetek hogy ezt anyagilag is bírjátok?
2017. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik barátnőmet nemrég hagyta el a férje 4 gyerekkel. Ő is 4-5öt szeretett volna, a barátnőm is borzasztó boldog volt, hogy ilyen elkötelezett mellette az ura... :) Hát annyira mégsem, mert beleszeretett másba és meglépett, persze anyagilag támogatja a barátnőmet (megteheti, idősebb is, és ő ugyebár dolgozott amíg a felesége szülte és nevelte a gyerekeket...), meg kéthetente egy hétvégét elviszi a 4 porontyot, a barátnőm meg ott áll 30as évei elején (nem mellesleg baromi jól néz ki a szülések után is), 4 gyerekkel a kutyának sem kell jelenleg, de nagyjából dolgozni sem tud normálisan, mert valamelyik állandóan beteg. Inkább ebből lehet nagy gond, úgyhogy ezt azért vedd számításba, egyedül boldogulsz-e-
2017. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Szép is lenne, ha pocakméret lenne a legnagyobb gond a terhesség alatt.

A leírtak alapján nektek nem nagyon kéne gyerek, még egy jó ideig.

2017. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Nincs evvel a kijelentéssel semmi gond, az is jó hogy egyformán gondolkodtok. Tessék belevágni. Egyébként gyerek nélkül is pont úgy tönkremehet egy kapcsolat mint 3-4 gyerekkel.
2017. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!