Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző vagyok ha nem akarom...

Önző vagyok ha nem akarom tovább segíteni a feleségem rokonait?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk házasok, és másfél éve dolgozunk Angliában. Nem megy rosszul a sorunk, kamionsofőrként keresek eleget ahhoz, hogy a feleségen otthol maradhasson 3évés lányunkkal. Csak abból lett elegem, hogy amióta kint vagyunk havonta küld haza pénzt az öccsének, és az özvegy anyukájának. Másfél év alatt kb. 2000fontot küldött. Eleinte kicsit meg voltak szorulva, rezsire kellett nekik a pénzt, meg hasonlókra. Azóta az öccse dolgozik és sikerült talpra állniuk, de azóta is küld neki a feleségem havi 50-70font költőpénzt. Ami pedig nekem nagyon rosszul esik, hogy szerettem volna venni magamnak egy kicsit drágább laptopot, és a feleségem nem engedi, mert szerinte felesleges és önző dolog annyit költeni egy játékra, miközben otthol nélkülöznek.

2019. máj. 5. 15:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy önző. Mond meg a feleségednek hogy a saját pénzeden jogod van venni azt amit akarsz, és nem kötelességed a rokonait támogatni.
2019. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Most május elséjén a sógoromék Romániában kirándultak 3napig, ennyire nélkülöznek, és ezért nem vehetek magamnak 650£ laptopot.
2019. máj. 5. 15:15
 3/43 anonim ***** válasza:
82%

"és a feleségem nem engedi, "

Jól beválasztottál . Te vagy a családfenntartó és az asszony mondja meg, mire költhetsz.

Próbáld ki, hogy csak te férsz a számládhoz és az asszony kap annyit hetente-havonta, stb, amennyit te gondolsz.

Vagy behódol, vagy te továbbra is azt teszed, amit a feleséged enged.

2019. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
96%
Más f.s.val könnyű a csalánt verni. A jó indulatnak is van határa. Nem engedném, hogy többet küldjön haza, legalábbis az öccsének. Az anya kérdéshez több infó kellene.
2019. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
12%
Első! Az meg van, hogy házasok?! Ott nincs saját kereset, ott a családnak van bevétele és kiadása, amiről együtt kell(ene) dönteni.
2019. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
84%
Én a pénzemet nem engedném, hogy beossza. Ha nagy bajban lennének és nem bírnák máshogy megoldani, akkor segítenék. De, hogy egy napi kereseted csak elkapják?! Mégis miért!?
2019. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
85%

Te dolgozol, de ő ossza be a pénzt? :D :D :D


Na jó..Meg kell mondnai az asszonykának, hogy tessék szépen elmenni dolgozni, és a megkeresett pénzéből küldözgessen akinek akar. Ezt követően fognám magam elmennék és megvenném azt a gépet. Állj a sarkadra basszus!!!!

2019. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

*otthon


Menjen a feleséged dolgozni, abból majd küldhet haza pénzt. Addig meg nem ő mondja meg te mit vehetsz meg a pénzedből kérdező. Ne légy papucs.

2019. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
70%
Külön kassza.
2019. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Nekem ez így tökéletes, hogy ő ossza-szorozza a pénzt. Én soha nem vásárolok, azt sem tudom hogy mennyibe kerül egy kg kenyér vagy egy liter étolaj. A ruháimat is a feleségem veszi. Egyedul tankoláskor használok pénzt,
2019. máj. 5. 15:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!