Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne a páromtól pénzt...

Ciki lenne a páromtól pénzt kölcsön kérni?

Figyelt kérdés

S.o.s. be kell tömetnem a fogam, de jelenleg nincs rá 6 ezer ft-om. Anyuék sem tudnak adni.

Arra gondoltam, kölcsönkérek a páromtól 10 ezret, és ha anyuék tudnak adni, visszafizetem neki.

Inkább anyuéknak lógjak pénzzel, mint neki. Vagy ne is kérjek tőle? Nem élünk együtt.


2010. júl. 6. 20:42
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mennyi, 5 és 10 ezer ft között van, én 6 ezerre tippelek. De inkább több legyen nálam, mint kevesebb.
2010. júl. 6. 20:43
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Én magán dokinál csináltatom, 10e egy tömés sajnos.

Nem írtad milyen régóta vagytok együtt. Ha régóta, akkor szerintem nem gáz.

2010. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, hogy hány éves van és van-e saját kereseted.

De ha elég régen ismeritek egymást,akkor kérj nyugodtan kölcsön (föként ha rövid idön belül vissza tudod fizetni), de mindenképpen legyen irásbeli nyoma a kölcsönadásnak is, meg a visszafizetésnek is - itt ezen az oldalon is volt már elég sok olyan kérdés, ahol az egyik vagy a másik fél nem akarta elismerni, hogy a pénzt megkapta (és sok esetben párok közt vagy közeli rokonok közt merült fel ilyen)

2010. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt vagytok 2 hete, akkor ciki! De ha már ismeritek egymást jó pár hónapja, és elmondod a párodnak mire kell, akkor szerintem nem ciki. LEhet kicsit kellemetlenül fogod érezni magad, de nem ciki.

Nekem jelenleg nincs munkám, nagyon kevés pénzből élek,de a párom sokszor hoz nekem sajtot, kenyeret, ilyen alapvető dolgokat. És már én is kicsit szarul érzem magam emiatt, de hát ha ő nem lenne, már éhen haltam volna.

Viszont cserébe, ha csinálok kaját, akkor neki is viszek, stb.

Meg amit tudok azért kifizetek neki.

Ha visszaadod neki, akkor nincs ezzel gond.

2010. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már sokszor volt ilyen de a párom kért kölcsön benzinre stb mindig vissza adta... sose cikiztem ki miatta.
2010. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig ad, hogy vegyek meg ezt meg azt, ha nekem épp nincs, sokszor nem is engedi, hogy visszaadjam. Mondjuk attól függ milyen kapcsolat és mióta, meg hány évesek vagytok. nyilván a 17 éves pasimtól, akivel két hónapja járok nem kérnék, de egy dolgozó pasitól, akivel együtt vagyunk egy ideje és bizalmas a viszonyunk, simán.
2010. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha iskolás vagy szerintem ingyen tömik.Ha dolgozol kérjél fizetési előleget.


Aztán egy grátisz jótanács:ha valaha az életben hitelre/kölcsönre lesz szükséged SOHA ne vegyél fel többet,mint amennyi pont kell.Nagyon sokan abba buknak bele,hogy vegyük fel,ha már adnak,aztán elmegy hülyeségekre,a végén meg ott a nagy szívás.

Ha mindenáron a barátodtól akarsz kölcsönkérni,hívd fel a rendelőt mennyibe kerül,vagy legegyszerűbb,ha elmegy a barátod veled és kifizeti....

2010. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy, ha nincs pénzed megoldááááás az SZTK...
2010. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Majdnem másfél éve. Most érettségizem, a suli fogorvos elhajtott, hogy őnála is fizetnem kell.

A kórházban azt mondták, oda csak akkor mehetek ha a fogorvosom beutalót ír. (Szájsebészeten voltam).

Nem tudom hol csinálnák meg ingyen, de sztem sehol. 20 éves vagyok, 0 ft-om van.

Kirúgtak a nyári melóból, amit kptam 15 E-t, azt a szüleimnek adtam kajapénzbe. Egy fillérem sincs.

Anyuék tudnának adni, de csak aug. elején.

Párom tudná nélkülözni azt a pénzt. Azért lenne sürgős, hogy még meg lehessen menteni a fogamat. :S

2010. júl. 6. 20:50
 10/50 A kérdező kommentje:

Ha nem lehet betömni, gyökérkezelni kell, nem tudom az mennyibe kerül.

Dolgozik, nem hiszem hogy ráérne délelőtt velem fogorvoshoz jönni.

2010. júl. 6. 20:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!