Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak, hogyan kené elmondan...

Anyámnak, hogyan kené elmondanam? És mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés
17/F vagyok és ahová iskolába járok és amilyen szakon vagyok nagyon utálom és már lelkileg komolyan kikészitenek és nem csak engem, de én itt akarom hagyni és elmenék dolgozni és abból a pénzből esti suliba mennék tanulni és azt amit én szeretnék.
2019. máj. 23. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarok nagyon pesszimista lenni, de ha elmész dolgozni, valószínűleg nem lesz energiád tanulni estin mellette. Tudod, hogy még gyárba se vesznek fel 18 alatt, mert nem 3 műszakozhatsz? Esetleg segédmunkásnak feketén. Iskolaváltáson miért nem gondolkodsz?
2019. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Maltodextrin ***** válasza:
37%
Maradsz érettségiig, utána azt csinálsz amit akarsz minimális támogatás mellett.
2019. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Kommunikáció. Félsz vele őszintének lenni, vagy mi a baj?
2019. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Mikor leszel 18? Mert en is igy voltam, de amint betoltottem a 18 at utolo evemre esti erettsegire mentem at. Igy nem vesztettem evet.
2019. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Így ahogy ide leírtad. Nem tudjuk mit szólna hozzá, mivel nem ismerjük.


Inkább menj át másik középiskolába és csináld meg az érettségit. Gondolom már csak egy éved van hátra. Azt már bírd ki. Sokkal nehezebb munka mellett tanulni, hidd el.

2019. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kései Sirató ***** válasza:
11%
AZ esti suliba úgy vesznek fel, hogy bemutatod a szakmunkásbizonyítványt.
2019. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem kedves utolso nem ugy vesznek fel :)

8 altalanossal is elvegezheted az erettsegit estin:)

2019. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Menj át másik suliba. 1 évet kibirsz már, ne nehezítisd meg az életed estivel, ha van lehetőséged nappalin lenni.

17 évesen egyébként munkát sem nagyon kapsz még.

2019. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért ne férne bele a kettő?

Amugy meg 16 évessen mehet dolgozni csak nem éjjelezhet és gyárban is van ilyen.

Esti sulit 8 általánossal is lehet csinálni.

Ha kitárto vagy, akkor megy a kettő együtt.

Mond el szüleinek! Nem vagyunk egyformák, nem lehet így megitélni mi lesz a reakció. Meg amúgy is Te ismered!

Am én is az iskolaváltást javasolnàm!

2019. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor szerintem iskola váltás lesz mert érettségit szeretnék csak a suli és az iskola morálja nem a legjobb.... Vagyis inkább a szaké.
2019. máj. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!