Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a pszichológusnak elmondaná...

Ha a pszichológusnak elmondanám h füvezem elmondhatná a rendöröknek vagy anyámnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 21:24
 1/7 anonim válasza:
Szia4 Elmondhatná, de nem fogja köti őt az orvosi titoktartás!
2011. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha terápián mondod el neki akkor, nem mondhatja el. A rendőröknek biztosan nem, a szüleidnek meg ha nagy bajt lát akkor talán elmondja
2011. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én annak idején, mikor hasonló helyzetben voltam, elmondtam. Nem mondta el sem a szüleimnek, sem a rendőröknek, viszont sokat segített, tekintve, hogy az akkori problémaim nagy része többé-kevésbé kapcsolódott a szíváshoz - bár ez akkor még nem volt egyértelmű számomra. Nekem segített a pszichológus, de ennek csak úgy van értelme, ha tényleg őszinte az ember. Azóta eltelt tizenegynehány év, ma már 30 éves vagyok, eszembe sem jut füvezni, családom van és tisztes polgári foglalkozásom...

Szerintem mondd el!

2011. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Észre veszi, ha titkolózol. Én elmondtam neki, hogy részegen szexeltem és nem "áruld be". 15 éves voltam.

Először nem akartam elmesélni de rájött, hogy elhallgatok valamit.

Viszont sokat segített.

2011. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Csak azért félek, mert para lenneXD
2011. máj. 24. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint azt már előttem is elmondták, ne tartsd vissza magad. Egyrészt köti a titoktartás, másrészt jobban tud segíteni neked, ha mindent elmondasz. Növeli ki elfedi a bajt.
2011. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én amikor elmondtam, még ő jobban tolerálta mint én magam:) Bár én már 20-on túl vagyok.
2013. jún. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!