Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdrágább ajándék,...

Mi volt a legdrágább ajándék, amit valaha is vettél? Kinek vetted? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság képpen. :)
2010. júl. 7. 17:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

én a subarus vagyok...

nem adományról,hanem ajándékról volt szó a kérdésben...

egyébként én nem adok és nem is adnék senkinek a családomon kivül

a gyermekkórházat újitsák a befizetett tb-ből, az állatokat ivartalanitsák a nekik járó támogatásokból.

nekem senki nem segitett,hogy elérjem amim van, amiért 6 évig napi 20 órában dolgoztam...

2010. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell itt a válaszolót cseszettni? (aki vette a karórát) Ha megteheti miért ne? Mit csináljon a pénzzel? üljön rajta? Itt irigységről beszélünk már... Magyarok jó szokása., azt nem nézzi senki hogy meg dolgozik érte? hm? És szintén az ő dolga hogy támógat vagy sem.. ezért nem kell senkit le pontozni fel tették a kérdést ő meg válaszolt rá. Lehet pontozni.
2010. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
38%

Egyszerűen nem egyezik az értékrendünk. Nem hiszem, hogy bárki meg tudja magyarázni nekem, mitől ér egy óra 6 milliót. Talán nem percekben méri az időt? Esetleg visszafelé mér, és a viselője nem öregszik? Vagy szimplán csak arról van szó, hogy azért a mély felháborodás, mert amit írtam, igaz...? Nem tudja senki megmagyarázni, mitől ér egy óra annyit. Még a saját páromnak sem sikerült, ami mellesleg maga is órabolond, persze csak bizonyos kereteken belül. (És ez nem lenne másként akkor sem, ha milliárdosok lennénk.)


Nincs közöm hozzá, ki mire költ. Bár számomra inkább visszataszító, mintsem irígylésre méltó, hogy valaki egy beteg kisgyerek életmentő műtétsorozatának az árát hordja a karjára csatolva, merő sznobságból...


Sok gyerek vár műtétre. És nem az ő hibájuk, hogy az ő családjukban nincs annyi pénz, hogy mérlegelni kelljen, órát, vagy életet vásároljanak-e.


A Subarusnak külön köszönöm. Pontosan bebizonyította annak az önző mentalitásnak a létezését, amiről már írtam.


Megsúgom, sem az óráját, sem az autóját nem viszi magával senki a sírba...


Mindegy, a kérdés valóban nem ez volt. Felesleges a vita, hiszen másként gondolkozunk, és ezen az, amit leírtam, nem fog változtatni.

2010. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Mondjuk 6.500.000-ért én biztos valami ritkább órát vettem volna. Amúgy a válaszaiból ítélve az ajándékozó nem túl bonyolult személyiség, és szóhasználatát tekintve is látható, hogy nem kaphatott túl jó nevelést. Persze, ha a Károlyi palotát venné meg (72 szoba, ma Petőfi Irodalmi Múzeum néven ismert), ezen ez sem segítene. Továbbá az érzelmi intelligenciája sem túl magas, hiszen a legtöbb embert irritálja az ilyesféle dolgokkal való előhozakodás.
2013. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Az előző előttihez: ha ezt így elfogadnánk, akkor kommunizmust kéne csinálni, de ugye, ott sem volt egyenlőség. Mert most ez az óra a téma, aztán majd az én könyvtáramat akarják elvenni, hogy odaadják másoknak az árát, ilyen vagy olyan indokkal.
2013. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"p...ba következtette ki? Jelzem neked,te s.ggagyú"


Most írtad le magad.

2013. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!