Apámnak ajándék?

Figyelt kérdés

Nagyon gondban vagyok, mert karácsonykor született, így pluszban van egy szülinap is. Az évek folyamán már minden lehetőséget ellőttünk.

Anyagilag megvan mindenük, ami hiányzik, az maximum egy világkörüli út vagy egy luxusautó, de azokra meg nekem nincs pénzem :)


Hobbi borászkodik - már minden borászattal kapcsolatos szakkönyvet megkapott.

Szereti természetet - könyvek, DVD-k, mind megvannak.

Hagyományőrző olyan értelemben, hogy a saját családját, lakhelyét nagyra tartja, gondoskodik róluk. Viszont önerőből már összegyűjtötte az ezzel kapcsolatos anyagokat. Nyugdíj előtt polgármesterként dolgozott, így szinte minden városi szóró- és reklámanyagból ő kapott elsőként egy tiszteletpéldányt, akár helytörténeti, akár képeskönyv volt.


Gyümölcsfái is vannak, ezzel kapcsolatban is kilőve minden.

Tavaly már ágaprítót kapott, örült is neki, de több eszköz nem jut eszembe, aminek örülne és használhatná.


Van egy szobakutyájuk, akit apám pótunokaként kezel, össze vannak nőve. De a kutyának már minden szükséges és felesleges dolgot is megvett, ezen az úton se tudok elindulni.


A "mit szeretnél" kérdésre mindig az a válasz, hogy mindene megvan, ha engem is láthat, akkor teljes a boldogsága - tehát nem igazán vonzódik a tárgyakhoz, nem igényli, hogy sok tárgyat birtokoljon, egyáltalán nem anyagias.


Régen a munkájának élt, ezt váltották most fel a fenti hobbik, nagyon pörgős, nem egy "befőtt" típusú ember.


A "világ legjobb apukája" témakörben is ellőttem már mindent.


Élménykuponok kilőve, mert a férjemnek vettem egyszer, de csúnyán átráztak (ez most nincs, ez most nem ér rá, végül sehova se tudott elmenni, a cég meg mosta kezeit, én meg buktam jó sok pénzt...) és erről eléggé sokat morogtunk nekik is, így hülyén nézne ki, hogy "attól a szemét cégtől" kapna valamit, amit eddig szapultunk.


Férjemnek sincs ötlete, pedig ő elég kreatív ilyen téren. Anyám is nagyon gondolkodik, hogy mit vegyen, pedig ő tényleg 24 órában együtt van vele.



Bármilyen ötletet szívesen fogadok.


2011. nov. 5. 17:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Aminek nagyon-nagyon örülne, az egy unoka lenne, de azt még nem szeretnénk és csak a karácsonyi ajándékozás miatt még nem vállalnánk be, csak azért, hogy adhassunk egy UH képet :)
2011. nov. 5. 17:30
 2/3 A kérdező kommentje:
Kézzel készített ajándékon is gondolkodtam, de akézügyességem nulla, így nem merek semmi ilyennel próbálkozni, messziről se hasonlítana. :(
2011. nov. 5. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
családfa, egy fotóalbum az összes képpel. vagy egy vacsora nálatok, valami könyvritkaság.
2011. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!