Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsináljam? Szüleim elutazna...

Megcsináljam? Szüleim elutaznak 3 napra, és é mivel otthon maradok, házi bulit akarok csinálni. De ezt elmondtam nekik és azt mondták megne csináljam! De úgysem lesznek itthon?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat 17L
2010. júl. 8. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
ha nem tudják meg akkor igen!
2010. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

csak zárd be a szobájukat előtte és tedd el a törékeny dolgokat!!


de amúgy kár hogy nem engedik, elég nagy vagy már és rendes dolog volt, hogy megkérdezted őket!!!

2010. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, milyen messzire utaznak???
2010. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Debrecenbe tőlünk kb olyan 6 óra az út
2010. júl. 8. 18:46
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Ne hazudj a szüleidnek,mert úgy is rájönnek! Miből lesz rá pénzed? Ki fog utánatok kitakarítani? M it teszel,ha összetörnek valamit,leöntik a kárpitot stb? Ha esetleg a szomszédok háborognak a buli miatt?

Csinálj akkor bulit,ha a szüleid is otthon vannak!

2010. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtiltották, akkor alapvetően nem illene megcsinálnod. És ha viszonylag gyakran előfordul, hogy elmennek otthonról, akkor szerintem egy következő alkalommal, megfelelő előzetes megbeszélés után lehet, hogy megengednék. Még az is lehet, hogy ha most nem csinálsz bulit, és hazaérve tökéletes rendben találják a házat/lakást, megnő bennük a bizalom irántad.

23/F

2010. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 czibles ***** válasza:
100%
ha megcsinálod a szomszédoknak szólni kéne és nem aznap azt meg nehézkes kivitelezni, úgy hogy anyádék ne tudják meg. főleg akkor, ha jóban vannak velük, ráadásul ha anyádék tudta nélkül csinálod, a szomszédok bármikor megemlíthetik a szüleidnek, akkor meg ott a lebukás.
2010. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A szomszédok nagyon rendesek nem buktatnak le.. persze utána szépen kitakarítanék, 3 napig.., kint a teraszon akarom megcsinálni... bent meg elmondom hogy vigyázanak mindenre.. van sporolt pénzem..
2010. júl. 8. 18:55
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
..inkább kérd meg őket, hogy hadd csinálj bulit a teraszon
2010. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis ki fog derülni. Később bárki elejthet egy megjegyzést, amiből rájöhetnek a szüleid, főleg ha tudják eleve, hogy ilyen terveid vannak. És ha kiderülne, akkor pedig biztos cirkuszt rendeznének (nem ismerem a szüleidet, de én cirkuszolnék, ha ennyire engedetlen gyerekem lenne), nem járnál vele jól, szerintem nem éri meg. Inkább kérdezd meg, miért nem tarthatod meg, próbáld rábeszélni őket, hogy engedjék meg. Te fizeted a kaját, te takarítasz stb. Ha ezek után se engedik, arra biztos jó okuk van.
2010. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!