Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és milyen formában tároljá...

Hol és milyen formában tároljátok a családi fotókat?

Figyelt kérdés

Tönkre ment a laptopon és iszonyatosan megijedtem hogy elszállt az összes kép a 2 éves kisfiamról. A lényeg, hogy most szeretném majd előhívatni egy részüket, de nem tudom hogy tároljam őket. Borítékban egy dobozban, vagy albumban?

Rengeteg kép lesz ha a férjemmel az elmúlt 10 évet szeretném "előhívatni".


2019. jún. 16. 00:29
 1/10 anonim válasza:
100%
Mi fotóalbumban tároljuk azt a sok képet és polcon vannak
2019. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Van pendriveon és albumban is, attól függően, mennyire régi fotókról van szó.
2019. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem olyan fotóalbumon van ami külsőre úgy néz ki mint egy lexikon könyv.

Ilyen mint a képen

[link]


Rá van nyomtatva minden könyvre az adott évszám, és az, hogy családi album


Könyvkötő vagyok, én csináltam annak idején, és ha szükségem van rá akkor újat csinálok. Nem nehéz, voltaképpen egy boltban vásárolt fotóalbumnak csinálok könyvborítót.

2019. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fotó albumok de van laptopon van külsö adat tárolon,és van amit a felhőben tárolók.
2019. jún. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Album, doboz, illetve van két albumom széfben, de nem itthon. Ismerős teljes háza leégett, soha nem felejtem el, mennyire zokogott, hogy semmi emléke nem maradt a szüleitől, a gyermekei pici korából. Igen, örült, hogy él, de ez nagyon megviselte,
2019. jún. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Családi fotókat CSAK előhívva szabad tárolni elsődlegesen. Másodlagos tárolásra persze a DVD tökéletes, dupla mentéssel, illetve winchester, ha digitálisak a képek persze, mert én még filmre fotózok ilyen eseményeken... A digitális kép soha nem fogja utolérni a filmes képminőséget.


A lényeg, hogy előhívni minden fontos képet, mert az sokkal kevésbé sérülékeny, mint a digitális adat.

2019. jún. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ja persze albumban... sötét, száraz helyen. Csak ha meg akarjuk nézni őket,akkor vesszük elő.
2019. jún. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Külső vinyó, felhő. Évekóta nem hívtunk elő képeket, mentjük más elektronikus módon őket.
2019. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Papír képeket albumban (nem tudom számít-e, de olyan polcon, ahol nem süti a nap).

Digitálisakat felhőben és külső merevlemezen.

2019. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi fotóalbumban tároljuk.
2023. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!