Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A női hozzátartozók szeretik...

A női hozzátartozók szeretik a férfiakat szándékosan idegesíteni?

Figyelt kérdés
Sokszor azt látom h mintha szándékosan húznák az idegeimet. Vagy ha nincs kedvem beszélgetni ami szerintem látszik is akkor óránként valami jelentéktelen dologgal zaklatnak. Vagy a másik kedvencem ha pihenek nem azt jelenti hogy nem csinálok semmit akkor sokszor úgy gondolják hogy ők valami tevékenységet akarnak velem végeztetni amit ők is megcsinálhatnának ha anyira akkarnak. Szóval azt látomh csak idegesíteni akkranak de egy szer volt olyan eset is hogy álok a pénztárnál a sorba előttem egy idős nő aki nagyon lassan csinálta a dolgokat ami még rendjén is van de ahogy meglátta h mennyire irritál a lassúsága még szándékosan lasabb lett és még a pénztárostól is elkezdett kérdezősködni csak h húza az agyam. Mire jók ezek ? Vagy a sérelmeiket ilyen dolgokkal akkarják megbosszulni ..?

2019. jún. 17. 09:59
1 2 3
 11/21 Lilla94;) válasza:
95%
Ó... Elnézést hogy élünk . :D Mi nők nem azért akarnak tőled vmi hogy bszogassunk hanem pl . hogy segíts nekünk. :D
2019. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Persze, ez a szabadidős tevékenységem. 15-18 óráig a hím rokonokat idegesíteni. 😂 marha😂
2019. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Milyen tevékenységeket akarnak veled végeztetni, muci?
2019. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Jaj ne, csak nem a kezedbe akartak adni egy porszívót? Vagy neadjisten elküldtek kiteregetni??


És hozzád is szóltak? Óránként?? Hát normálisak ezek?


Semmi baj, feküdj le szépen a kanapéra, tessék: itt egy sör és egy PS4 kontroller.


Mi pedig megyünk és rohadunk a fenébe, mert te nem ilyen sorsot érdemelsz, hogy - kimondani is szörnyű - női hozzátartozókkal érintkezz.



Amúgy ne csodálkozz, ha örök szűz maradsz :) Nem, a prosti nem számít.

2019. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
9%

A nőknek lételeme az ember idegeire menni.

Ezért kell őket lefoglalni házimunkával, gyerekneveléssel, főzéssel. Nem szabad hagyni, hogy unatkozzanak.

2019. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
1%
Igen,a nők szeretik idegesíteni a férfiakat.A válasz egyszerű,arra játszanak hogy beszólsz nekik,ami után tudnak majd sipákolni,eljátsszák az áldozat szerepét.Volt olyan hogy villamoson leakartam ülni,pont akkor indult el egy nő is,az én székem felé,addig meg sem mozdult.Okosabb voltam nála,előredobtam a táskámat a székre,máshova ült.Az úttesten úgy mennek hogy nehogy el tudjál férni,közben félszemmel figyelik a reakciódat.Arról nem is beszélek ha babakocsival vannak.Akiknek van autójuk,ők is panaszkodnak hogy mindig eléjükvágnak,leszorítják őket.Nagyon sok ehez hasonló történet van még.
2019. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%
Házimunka, gyerek, főzés? Na pont ezek miatt unatkoznak. Érdekesebbnek kéne lenni, srácok.
2019. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
98%
Anyád meg merte kérdezni, hogy kersz-e sajtot a bolognaira?
2019. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%

Van egy ötletem: Az ókori fényképésszel költözz össze!Egyformák vagytok, jól ki fogtok jönni! Lesz beszédtéma is, a nők ócsárlása 24 órában.

De ki fog rátok főzni?Ki fogja kimosni a ruhátokat? Ki takarít rátok? Ki vásárol be?Kivel fogtok k......?Soroljam?

Na ugye, még mindig jobb egy nővel élni, aki ezeket megoldja őméltóságának, a buta csicskája.

2019. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó vagyok:Amúgy ez a válaszom csak a családra vonatkozik.Ha családban élsz nők közt, ilyeneket nem írhatsz róluk.

Ha munkahelyet írsz, mást írtam volna.

Nő vagyok, de munkahelyen női dolgozókkal nem szeretek együtt dolgozni.Áskálódás, pletyka, rivalizálás, minden van.A férfiakkal sokkal könnyebb és jobb.

2019. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!