Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sogornomet el hivtam csajos...

A sogornomet el hivtam csajos napra. Eddig ugy volt megyunk a hetvegen. Viszont ma az anyja közölte velem hogy azt mondta neki hogy nem jön el velem. Mit szóljak ehezz?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert az anyja szólt? Sógornod nem mert?
2019. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ezt messengeren beszéltük meg és az anyja ma azt mondta nekem hogy nem megy el velem a lánya. Írjak neki szerintetek hogy az Anyja ezt mondta? Nem nagyon szeretnék keverni
2019. jún. 26. 14:06
 3/8 acelsziv ***** válasza:
100%
Nála kérdezz rá, hogy mi a gond. Még az is lehet, hogy az anyja kavar és neki meg az mondta, hogy te lemondtad.
2019. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak igaza van, kérdezz rá a sogornodtol
2019. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még is mit írhatnek neki? Ha meg azt mondom hogy az anyja elmondta akkor is En leszek a szar.
2019. jún. 26. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lennél te a szar?? Itt te vagy az, aki tisztázni akar egy félreértést. Nincs itt semmi, ami miatt te hibáztatható lennél.

Ha ez nem jó, kérdezz egyszerűen rá, hogy még mindig áll-e a megbeszélt program.

2019. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát írj neki, kérdezz valami ezzel kapcsolatban.

Mikor induljatok, ő hoz-e fürdőruhát, mittudomén.

Csak kiderül, mi van.

2019. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Anyukád mondta, hogy nem jössz a hétvégén. Tényleg? Remélem nincs baj. Puszi!


Ennyi.

2019. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!