Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik Pesten dolgoznak Mekiben,...

Akik Pesten dolgoznak Mekiben, Burgerben, Starbucksban vagy egyéb gyorsétteremben mennyit keresnek egy hónapban? ÉS mennyit dolgoztok suli mellett?

Figyelt kérdés
Pesten akarok egyetemre járni és mellette dolgozni szeretnék ha kell még késő este is, mert fenn szeretnék tartani egy albérletet.
2010. júl. 9. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekiben diákmunkával 120000 körül is meg lehet keresni. Nővérem 16 évesen kezdett el dolgozni ott. Gondolom a többi rabszolgahajcsár helyen is ennyi a kereset.
2010. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nővéred protekcióval került a Mekibe vagy nem?Mert én az hallottam, hogy oda csak úgy lehet bekerülni!:(
2010. júl. 10. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mert nem velünk él, bár 16 évesen nem hiszem, hogy sok protekciója lett volna. Mondjuk az nem árt ha dolgoznak ott ismerőseid, igaz.
2010. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én osztálytársam is dolgozott a Mekiben 1 hónapot tavaly nyáron (semmiféle protekciója nem volt)

nos...jóval később fizették ki az ígért össgete...kb. 50 ezret keresett.


Nagyon sz.r ott melózni,de diákmunkák mind ilyen bénák.

Kizsigerelik a tanulókat kevés pénzért...

2010. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!