Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Starbucksban mennyit keresnek...

Starbucksban mennyit keresnek a baristák? Nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha a pontos fizetést nem is tudja senki, esetleg kb? És hogyan lehet jelentkezni? Csak amikor meghirdetnek egy ilyen állást? Én mindig figyeltem, de sohasem láttam ilyesmit pedig mégiscsak dolgoznak ott emberek. Köszönöm.
2011. nov. 28. 22:05
 2/10 anonim ***** válasza:
A Starbucks-okban van kirakva, ha keresnek épp. Engem most hívtak be, nulla tapasztalattal interjúra (kávét sem főztem még eddig, csak otthon), szóval annyira nem lehet nehéz... Nem tudom, mennyi az annyi, holnap megírom, mennyit ajánlottak.
2012. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök, hogy válaszoltál, még mindig érdekel!:)
2012. szept. 4. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem lettünk okosabbak... Nem ajánlottak, ők kérdeztek összeget. Elméletileg a jövő héten visszaszólnak, hogy mi lett az eredmény. De kaptam ingyenkávét :D
2012. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és mennyit ajánlottál? És te elvégezted az 5 napos baristás képzést, vagy mit? köszi :) remélem fogsz még írni :)
2012. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem végeztem el semmit, ha felvettek volna, akkor kellett volna menni.

140-et kértem. Mivel most 120-at kapok, így ennyiért érte volna meg váltani. Amúgy azt mondta a csaj, h ez 40 órás munkára még oké lehet, és hívnak, ha 40 órást keresnek, de most csak 30 órás ember kellett.

Amúgy az utalt fizun felül van náluk cafeteria (választható, de összeget nem tudok), plusz egyéb juttatások, pl. fogyasztás, kedvezmény, heti egy csomag kávé.

2012. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

és még annyi, hogy ugye nem a honlapon találtad a munkát, hanem a boltban láttad? Mert én néztem a honlapot, de nem találtam épp aktuális ajánlatokat.

Köszi szépen a választ :)

2012. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ésmég annyi, hogy ez a tanfolyam végzés hogy van? neked kell fizetned, vagy ők tanítanak be a boltban? Köszi :D
2012. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a honlapon láttam, de amúgy írhatsz nekik, max nem történik semmi (starbucksallas@amrest.eu).

Nem tudom, hogy van, nem kérdeztem rá. Ha saját képzésük van, azt szerintem nem fizettetik ki veled.

2012. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2012. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!