Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában miért tetszik meg...

Mostanában miért tetszik meg annyi pasi nekem?

Figyelt kérdés

Ezelőtt mindig válogatós voltam, illetve kinéztem magamnak valakit akiért küzdöttem (volt egy akiért 3 évig voltam oda). Ez elmúlt, aztán sokáig nem érdekeltek a pasik. Az utóbbi időben viszont már olyanok is tetszenek akik nem is az eseteim. Volt már aki túlsúlyos volt, szőke hajú, fiatalabb nálam stb. Azelőtt mindig egy bizonyos típus tetszett, most meg már mindenféle.


Ennyire mindegy lenne már, hogy kivel jöjjek össze, mert annyira szeretném hogy legyen végre valakim? Nem tudom mi lett velem...


2010. júl. 10. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon tombolnak bár benned a hormonok és pasit akar a tested.
2010. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nagyon egyedül érzed magad...és igen, mindegy lenne. Pedig ez nem jó dolog.

De nyugi énsem vagyok normális, tegnap szakítottam a pasimmal 9hónap után, nem is tudom hogy miért... és nem is érdekel semmi, nem kell pasi, meg kapcsolat sem. Nagyon nagyon az levárásaim és az igényeim:S Mégsem tudok leáálni. Pedig nincs is konkrét ideálom, meg semmim.

Senki se tetszik, egy pasi sem!

Totál bevagyok kattanva.

2010. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A természet követeli a magáét.
2010. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
nem tehetsz róla,nő vagy! előbb utóbb beindul nálatok a fax hiány ez van a véretekben van!
2010. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hjaj lányok! Én tudom a megoldást. Egyszerű. Nektek rám van szükségetek. :) Komolyan. :) Hát persze hogy a hormonok. Amúgy fura, hogy azok a nők akik nem szexeltek nem tudják, hogy "miért is érzik ezt" de ha már megtapaztalták az uborka tuborkát már tudják. :) Amúgy ilyen voltam csak csávóba én is, hogy mindenki megtetszett. De nemvagy te már bakfity, öö azaz bakfis tedd amit tenned kell. :) Hívj fel!!! :D
2010. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert nagyon sok jó srác van ,ennyi
2010. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fas kell neked
2010. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdesz komolyodni és már nem vágysz a hercegre lehet az a öreg szabó fia is.
2010. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!