Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a fenebe ismerkedjek...

Hogy a fenebe ismerkedjek mikor mostanaban alig van penzem? Van lakasom stb de epphogy megelek, igy tok ciki hiszen egy, , fagyit sem tudne venni" pedig jo lenne vki! 40 pasi

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 23:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Milyen igényeid vannak? Szerintem nem mindenki a pénzre hajt.. ha mondjuk találkoznál egy 30-40 közötti elvált nővel, neki szerintem az lenne a lényeg, hogy lelkileg társa legyél, elfogadd az esetleges gyerekeit és benned tényleg ne kelljen csalódnia..
2011. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
igenyek? Jo ha elvalt max 1 gyerek (jo lenne ha lány,fiam van) Ne legyen tul pufi,ertelmes legyen,higgadt kiegyensulyozott,blabla. A gáz hogy azert az ismerkedesi szakaszban hogy alljak neki penz nelkul hiszen kellenek a kozos elmenyek ami alatt megismerjuk egymast. Eleg ha csak kimozdul az ember mar az is penzbe kerul,es most nincs nagyon(pici sem):((
2011. jún. 1. 00:01
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
hehehe.Ez mókás kérdés. És szerinted itt az emberek mit tanácsoljanak? Mit lehet erre válaszolni? Spórolj jobban,vagy keress más munkát,vagy csak egyszerüen oldd meg ugy a dolgaidat hogy ne kelljen költened....fözz otthon finom olcsó vacsorát és hivd meg a csajt...ha majd lesz.:-))
2011. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
hehehe :))) na ja egyszer vacsi ok de utana? CSak arra lettem volna kivancsi hogy addig mig nem lesz penz uljek a seggemen? Vegulis mi mast tehetnek.... Mas is ezt tenne? :)))
2011. jún. 1. 00:11
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha ha ha. Keress olyan holgyet, aki onallo, dolgozik es nem szorul ra egy fagyira. A penz hianya nem kell akadaly legyen az ismerkedesben, nem mindenki a penzre hajt!
2011. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
nem egyszerű sajnos, mindennek van sajnos anyagi vonzata, még ha csak párszáz forintos is. és igen, vannak nem anyagias lányok, de gondolom, a kérdező érezné kínosan magát, ha a lány hívná meg fagyizni, mert nem hogy felesben, de még magának sem megy. szar ügy, sajnos, én is tudom, milyen. kitartás! párt találni sosem lehetetlen, csak így kicsit nehezebb
2011. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%

Örülj a magánynak! Én is azt teszem. Pár pohár pálinka után már elég jól megy. Különben is, minden nő... na jó, nem általánosítok. Hiszen nem ismerek még minden nőt. Csak azt a néhányat, aki csúnyán átb..zott!

35f

2011. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
nyár van, ilyenkor lehet parkban meg egyéb ingyenes helyeken is randizni, nem kell étterembe vinned...
2011. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Hát így sehogy :S
2011. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy munkatársam, akivel amúgy egész jól kijöttünk, tetszett is, de semmi több, elhívott magához beszélgetni, főzött levest leveskockából, csinált sült krumplit, volt még egy kis ital otthon, azt megiszogattuk... Azóta már a férjem.

Mondjuk így.

2011. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!