Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mit tegyek?

Bdbd hddbdn kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eljottem nyarimunkara mert a nagynenemek beszereztek. Nagyon rossz hely, folyton megy az ordibalas es mar nem birtam. Eljottem csaladi okokra hivatkozva amit egy csaladtagomra fogtam. Tudom nagyon nagy hulyeseg mert szegyeltem is magam utana. Bocsánatot kertem mar a munkahelyemen hogy nem megyek mar nyáron de a nagynenemnek ez sem tetszett. Tole nem tudtam bocsanatot kerni mert egesz nap hazugnak nevezett. Most pedig felhivta apukamat hogy mit tud errol az egeszrol es nagyon leszidott, amiert igaza volt. De en mindennap sirva jottem haza a munkahelyrol es ezt senki sem erti meg. Meg 1 hetig kell mennem. Mit tegyek? Kerlek segitsetek mert teljesen osszetortem.

#veszekedés #csaladi botrány
2019. júl. 29. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi a bajod konkrétan?
2019. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szemetek a rokonaid örülj hogy addig se vagy otthon
2019. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress masikat, ha a munka a lenyeg, ezzel megoldodik gondolom :)
2019. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elmegyek arrol a helyrol, es az volt a bajom hogy folyton csicskaztattak es ordibaltak. De most anya szenved a testvere meg miattam, pedig o nem tehet semmirol:(
2019. júl. 29. 20:32
 5/10 A kérdező kommentje:
De szerintetek mit tegyek? Mar mindenkitol bocsanatot kertem, es tenyleg sajnálom foleg azert mert mas szenved miattam😭
2019. júl. 29. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jogilag kell még menned? Aláírtatok erről valamit? Mert akkor muszáj menned, viselkedj felnőttként, tűrd el, amit muszáj, mert az életben sajnos vannak ilyen dolgok. Közben próbálj meg rájönni, hogyan kellene viselkedned ahhoz, h ne legyenek szemetek veled.

Ha nem muszáj dolgoznod, akkor pedig állj ki magadért, mondd el, hogy minősíthetetlenül viselkedtek veled és nem vagy köteles tűrni. Keress más munkát, és próbáld meg nem sajnálni magad és anyukádat. Csak előre! :)

Ha bocsánatot kértél, nem tehetsz többet, nem kell a földön csúsznod miatta/miattuk.

2019. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs papir rola, igy beszeltuk meg a fonokseggel hogy a heten meg szukseg van ram. Olyan nagy balhe van itthon, lehet elvallnak a szuleim ez miatt is, meg mar mas okok miatt is volt rola szo. En tényleg megbantam😭
2019. júl. 29. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is válnak biztos nem ez miatt fognak..ülj le beszélni velük normálissan ne hisztizve és mond el nekik hogy mi volt a baj és hogy fogsz keresni egy másik munkát így látni fogják hogy nem a munka büdös csak az a hely-helyzet nem volt megfelelő..
2019. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:
100%

Nem egészen értem a helyzetet, de épp ez a jó a diákmunkában és ezért fontos dolgozni. Mert meg kell tanulnod, hogy hogyan viselkedj ilyen helyzetekben. Most pl ordítoztak veled, de közben meg állítólag szükség van rád. Tanuld meg, hogy nem rabszolga vagy, hanem munkavállaló. Állj ki magadért. Akinek szüksége van valakire, az viselkedjen vele úgy, hogy ne menjen el.


Mondjuk a családi okokra való hivatkozást nem értem. Ha nincs papír, akkor kisétálsz, miután elküldöd a halál fszára őket, hogy mással ordítozzanak és vége a történetnek. Ha meg van papír, akkor valószínű van próbaidő is és akkor addig (általában 3 hónapig) ugyan így jársz el.

2019. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azert nem jottem el csak ugy es kuldtem el enis mindenkit ordibalva, mert nem ilyen vagyok.
2019. júl. 30. 12:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!